2737
2739
عنوان

نشستی

122 بازدید | 10 پست

نشستی توی قلبم....خوب چشم تو وا کردی. ..

دیدی واسه همیشه خوب جایی پیدا کردی...

یه روز دو روز نمیشه...دیگه واسه همیشه...

بشین بشین تو قلبم.....بشین که خوب نشستی....

آخه عزیز دل تو هستی💙💙😎

من زیبا ترین فرشته ی این جهنم بودم تا اینکه ...

مهستی خانم هستی؟😉😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو رم دوس دارم💙💙یه نشنوی از روزایی که مردم باصفاتر بودن داری

فدااات گلم❤💜💚

دهه ۵۰هستم دیگه😎😂

...البته لطف داری شما😚❤

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
فدااات گلم❤💜💚 دهه ۵۰هستم دیگه😎😂 ...البته لطف داری شما😚❤

یه سوال ازتون دارم.چرا فکرش منو راحت نمی ذاره؟ بخدا دیگه زده به سرم😔

یه سوال ازتون دارم.چرا فکرش منو راحت نمی ذاره؟ بخدا دیگه زده به سرم😔

بعضیا واسه همیشه تو ذهن ادم میمونن و فراموش نشدنی هستن... و این مطمئنا همون عشقه که گوشه قلبتو تسخیر کرده

2738

خوبه سر صبح با یه آهنگ که دوست داری شروع بشه 

صبحت پر گل

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
بعضیا واسه همیشه تو ذهن ادم میمونن و فراموش نشدنی هستن... و این مطمئنا همون عشقه که گوشه قلبتو تسخیر ...

حس می کنم شما هم عاشقی و درک می کنی منو.ممنون که جواب دادید. دلم براش تنگ شده اونم همین طور . ولی خب گاهی اوقات عشق تنها کافی نیس😔

حس می کنم شما هم عاشقی و درک می کنی منو.ممنون که جواب دادید. دلم براش تنگ شده اونم همین طور . ولی خب ...

😔😔😔😔😔