2733
2739
عنوان

برخورد با جاری

336 بازدید | 11 پست

جاریم همه پول شوهرشو خرج سفر و خرید لباس می‌کنه و وضع مالیشون خیلی بده یه بچه دیگه هم آورده  ، شوهرش هم همیشه زنگ میزنم از شوهرم پول یا وسیله میخواد که براش بخره شوهر منم یه مدته کاری نداره و درآمد نداره و فعلا خودم کار میکنم چجوری برخوردی کنم با این خانم 

لبخند بزن   

وا خب بگین نداریم 

بهش بگو خواهشا پولاتو یجوری مدیریت کن که آخر ماه کم نیاری 😐

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

مشکل شما جاریت نیست

اون میخواد زندگی کنه و شوهرش باید تامینش کنه

مشکل شما شوهرته که خودش بیکاره و به جای اینکه بگه ندارم، زنش رو میفرسته سر کار تا خرج زندگی خودش و برادرش رو بده

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم

مشکل برادرشوهرته میاد پول میگیره بره کار کنه خرج زن و زندگیشو در بیاره 

مگه جاریتون  حق زندگی نداره ؟ادم نیست خرج کنه ؟ حتما زن و شوهری یه بحثی حرفی دارن میبینه شوهرش نمیکنه خرج میکنه 

اینجا مقصر زنه نیست شوهره هست 

خودت یه زنی چرا تفریح نکنه چرا خرج نکنه ؟ برادرشوهرت کارش درست نیست میخواد زنشو راضی نگه داره بارشو نندازه رو‌گردن   داداشش که راحت ترین کاره بره کار بیشتر کنه 

دفعه بعد ک گفت واسم فلان چیزو بخر شماره کارت بفرست بگو پول بزن تا بخرم

پول هم خواست بگین نداریم

بدترین آدما اونایی هستن کهمیدونن روی چی حساسی و دقیقا همون کار را انجام میدن …