2733
2739
رنگش بد میشه سریع پاک کنی بعدشم الان ک نمیتونی قضاوت کنی بزار رنگ اصلیش خودشو نشون بده خیلی خوب میشه

خیلییی پهنههه تا به تام هسسسس.

آب بخوره الان چجوری میشه؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم الان هم رنگش پررنگه هم ضخیمه تو ذوقت زده

فعلا دست نگهدار چند روز دیگه که بهتر شد بیشتر باهاش کنار میای...همه اولش حس خوبی ندارن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2731
عزیزم الان هم رنگش پررنگه هم ضخیمه تو ذوقت زده فعلا دست نگهدار چند روز دیگه که بهتر شد بیشتر باهاش ...

ینی بهتر میشه😭😭😭😭😭

چرا اینجوری شده اخههه انگاری قلم کشیده پرررنگگگ

عزیزم الان هم رنگش پررنگه هم ضخیمه تو ذوقت زده فعلا دست نگهدار چند روز دیگه که بهتر شد بیشتر باهاش ...

سلام 

میشه بیای تاپیکم؟☹️

با اجازه اسی 

نینی سایت دنیای عجایبه  از اعتیاد آوری غیر قابل پیشبینی ب اینجا تا گیس و گیس کشی تو تاپیک های عقیدتی سیاسی  موضوعاتی که فکرشو نمیکنی پربازدید بشن  و کاربرای مهربونی و خوش ذوقی که خنده به لبت میارن   چجوری یه کاربری رو سه سال نگه میدارین؟😐 من هر چهار ماه یه بار میترکونم شناسایی نشم کاربری سوممه   
2738
ینی بهتر میشه😭😭😭😭😭 چرا اینجوری شده اخههه انگاری قلم کشیده پرررنگگگ

طبیعیه عزیزم اولش همینطوره

دستکاریش نکن هر ایرادی هم که داشت تو ترمیم رفع میکنه...بهت قول میدم تا چند روز دیگه نظرت تغییر میکنه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

عزیزم خوبه ک مبارکت باشه 

اولش همینجوریه مامانمم کرده خیلی اولش داغون بود اما الان خیلی شیک شده ینی تا ده روز و یکماه اولش توقع نداشته باش مث ابرو بقیه بشه

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل✨💜
ینی بهتر میشه😭😭😭😭😭 چرا اینجوری شده اخههه انگاری قلم کشیده پرررنگگگ

سلام عزیزم، من حدود دو ماه و نیمه که میکروبلیدینگ کردم، و ترمیم رو هم کردم، الآن عالی و طبیعی شده، خیالت راحت باشه، هفته اول روز به روز تیره تر میشه و آدم به ذوقش میخوره، بعد اون اجازه داری بری حموم ، اونوقته که زخمی کم کم میریزه و نتیجه نهایی رو میبینی، منم هفته اول رنگ موهام روشن بود و ابروهام تیره تیره🙄🙄 ولی درست شد و الآن بسیار راضی هستم

عزیزم خوبه ک مبارکت باشه  اولش همینجوریه مامانمم کرده خیلی اولش داغون بود اما الان خیلی شیک شد ...

میگن آب نخوره تا سه روز علتش چیه. من ن ترمیم میخام ن هیجی دوس دارم سریع بره😭😭😭

2706