2737
2734

گلم ، اگر قرار بود هر نفرینی بگیره که همه دورازجون الان نبودیم 

اینجا کمو بیش یسری موردها میبینی که تعجب میکنی طرف یه خانم عاقل و بالغ 

ایشون ناراحت بودن جمله هاتو به بد گرفتن ، مهم خداست که می‌دونه مثلا هردو طرف چه نیتی داشتن  و قصدی 

اگه قصدش دل شکوندن باشه خدا جای حق نشسته و کاری به نفرین و دعای ما که بکنیم یا نه نداره و برعکس 

پس یه نفس عمیق بکش و سعی کن گلم از ذهنت بیرونش کنی 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشکالی نداره عزیزم، دیگه اون پرنده هم عمرش همینقدر بوده، إن شاءالله داغ عزیز نبینی

ممنون

ولی این خانم اومد نفرین کرد منو یاواگدارکرد بخدا عقده ای هس اگ حیوان داشت میومد میگفت ن که مسخره کنه

من بهم برخورد ب من چ خب جنینت سقط شده ک میای باشرایط من مقایسه میکنی اخه! من اصن از جنبن حرف زدم اخه ...

عزیزم اینجا نظرات مختلفه، اونم نظرش این بوده که پرنده شما مشابه جنین خودش بوده، بیخیال گلم

2731
بخدا منم پرندمو عین بچم دوس داشتم جلوم جون داد میاد ی جوریی حرف میزنه ک منم بچم سقط بشه و.. عقده ای ...

منم تجربشو داشتم مادرم دعوام کرد گفت یه جوری گریه میکنی گوشه خونه نشستی انگار عزیزت مرده درک نمیکرد ولی خب پدرم که فوت کرد انگار آسمون اومد پایین

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
چندسال پرنده رو داشتی؟ میخوام بدونم تو چه مدت این همه وابستش شدی. منم زود وابسته میشم به حیوانات &nb ...

۲سال وخرده باجون ودل بزرگش کردم😭😭😭😭😭

کمتر ازبچم نبود یعنی همون حس داشتم

بعد زنه میاد واگدارمیکنه بخدامنو و نفرین

اخه مگ من ازجنین حرف زدم ب من چه خب

اینقد عقده ای بود اومد منو واگذهر کرد بخدا اخه من تاپیکم مال حیوانات بود ن جنین!

بیخیال اینجور ادما کمبود توجه دارن ارزش نداره به حرفشون توجه کنی ناراحت شی

خدایا خیلی خیلی شکرت 😍
2738

چقد زندگیاتون بی دعدغه س خوشبحالت تون بخدا

دلم میخواد خونه م زوتر ساخته بشه وسیله های بنجلم بچینم توش خودمم وسط قالی دراز به دراز بیوفتم هر کس زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 😭😭😭ای خدا یعنی میشه 😔😔پسرم سر تو حافظه حوصله توان زانو کمر دندون مو همه چیزم نابود شد اگه زنت نذاره بیایی ببریتم دکتر خودم جررررررش میدم 😑😑😑
من بهم برخورد ب من چ خب جنینت سقط شده ک میای باشرایط من مقایسه میکنی اخه! من اصن از جنبن حرف زدم اخه ...

منم پرندم بخاطر اشتباه خودم مرد

خیلی حالم بد بود نمیخواستم یکی دیگه داشته باشم

ولی همسرم یکی دیگه خرید واسم و تونستم اونو فراموش کنم😍

حتتتتتما یه پرنده بخر تا از فکرش بیای بیرون

ارزو کرد ک منم مثه اون بشم😭😭😭😭جنینم بمیره!!!

خیلی احساساتی هستی برا خودت خوب نیست اخه الان با یه حرف اینقدر بهم میریزی 

من یک enfp ام  کاربری چهارممه  زبان انگلیسی هر کسی سوال داشت بپرسه جواب میدم
اگه من جاش بودم شاید آرزو میکردم و دعا میکردم هیچکس مثل من نشه تعجب میکنم بقیه چطور میتونن سنگ دل بش ...

خیلی گریه کردم واگدارم کرد بخدا اخه ب من چ سقط کرده!من حالم داغونه الان 😭😭

حرف اون خانم جالب نبوده 

حالا کی با دعا اومده که بخواد با نفرین بره ؟؟؟

عزیزم اینجا آدمای مختلف با عقاید و فرهنگ ها و لول های مختلفی هستن 

میبینن میشنون مقایسه میکنن 

اون پیش خودش گفته مثلا شما بخاطر یه پرنده خونتو عوض میکنی بعد مقایسه کرده با خودش که بچه اش مرده 

یه جورایی یه حس خیلی بد درونش شعله ور شده 

2706