2737
2739
عنوان

میشه کمکم کنید

94 بازدید | 13 پست

دوستان من دیروز گوشیمو خریدم اما هر کاری میکنم اثر انگشتش فعال نميشه میگ سخت افزار اثر انگشت در دسترس نیست ! ... چیکار کنم .؟؟ 

مادر بزرگم همیشه میگ .‌.. هر چقد با دیگران خوب باشی بدی میبینی ولی بر عکسش هر چقد بد باشی همیشه بهت خوبی میکنن .... واقعا راس میگه 

دوستانی ک انلاینن لطفاً جواب بدید ... مرسی

مادر بزرگم همیشه میگ .‌.. هر چقد با دیگران خوب باشی بدی میبینی ولی بر عکسش هر چقد بد باشی همیشه بهت خوبی میکنن .... واقعا راس میگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وا یعنی چی سخت افزار گوشی در دسترس نیست 🤔ببر جای دیگه نشون بده فکر کنم گوشی بهت انداختن خراب بوده ا ...

نميدونم بخدا هرکاری میکنم فعال نمیشه

از کجا خریدی

نميدونم اقامون سوپرایز کرده ... نميدونم کجا گرفته ... اما اگ شهرشو میگی کرمانم

2738
ببین این مهسام ۲۲ کاربر آقاست حواست باشه درخواست دوستی شو قبول نکن

عه ممنون گلم  چه خوب ک گفتی 🙂

اگر میگه سخت افزار گوشی در دسترس نیست دو حالت داره یا اینکهاینک کلا از کار افتاده یا تیک فعال سازی رو برات نزده 

اپل یه بار دیگه خاموش روشنش کن بعد برو تو تنطیمات اونجا بخش،حس گر اثر انگشنت و بعد فعالش کن 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
اگر میگه سخت افزار گوشی در دسترس نیست دو حالت داره یا اینکهاینک کلا از کار افتاده یا تیک فعال سازی ر ...

ینی چی از کار افتاده . . نو خریدم .. دست دوم ک نیس ! میبرم پیش همون موبایل فروش  ببينم جریان چیه ؟. 

فدات عزیزم حواست باشه اینجا مریض زیاده به هرکسی اعتماد نکن

باش عزيزم یه عالمه ممنون 😃