2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گلم در هنگام قمر درعقرب شروع ختم و چله خوب نیست مثلا از اولین روز شروع که میخوای بکنی به خوندن نباید قمر در عقرب باشه واگرنه تو وقتی شروع کردی به خوندن روزی که قمر در عقرب نباشه دیگه اشکال نداره ادامش که افتاد توی قمر در عقرب بخونی 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
2738
من امروز چله گرفتم نبود؟ خب از کجا بددنم

گلم امروز قمر در عقرب نیست،،، ختمت شروع کن.... توی عکس بالا تر روزهایی در ماه که قمر در عقرب هست زده شده 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
ایا روایت داریم؟

گلم کلا شوم و نحس هست که بخوای در موقع قمر درعقرب کارهایی مثل ازدواج و کارهای خیر... را انجام بدی..... توی گوگل بخون