2733
2734
عنوان

❌تجربه هاتون از کابینت هایگلاس سفید و مات ❌

| مشاهده متن کامل بحث + 3284 بازدید | 39 پست

عع برا شما سفید بادمجونیه منم گفتم سفید سیلور انجام بدم مبارکت باشه خوشکلم انشالله به زودی نی نیتو بغل کنی😍

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
برای من براقه ، اصلا هم زرد نمیشه . مثل روز اولشه ، تالا هم جز دستمال نمدار چیزی بهش نزدم ،عالیهههه ...

عکس میدی هانی😁

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکرنکنم زرد بشه ولی اگه به دلت نیست رنگ کرمی بگیر

نه کرم دوس ندارم سفیدخیلی دوس دارم 

بالا یه ریپ زده بودم نمیدونم چرا براتون نیومده

عع برا شما سفید بادمجونیه منم گفتم سفید سیلور انجام بدم مبارکت باشه خوشکلم انشالله به زودی نی نیتو ب ...

سلامت باشی عزیزم، من فقط سرکه اسپری میکنم دستمال میکشم، هرچی خاک، لکه چربی، همه رو میبره، رد دستمال هم نمیمونه

2731
سلامت باشی عزیزم، من فقط سرکه اسپری میکنم دستمال میکشم، هرچی خاک، لکه چربی، همه رو میبره، رد دستمال ...

البته دروغ نگم بهت، الان 6 ماهه کسی چیزی نکشیده به در کابینتا، آخرین بار واسه عید تمیز کردم

سلامت باشی عزیزم، من فقط سرکه اسپری میکنم دستمال میکشم، هرچی خاک، لکه چربی، همه رو میبره، رد دستمال ...

منم باید دیگه تصمیمو بگیرم خیلی دارم طولش میدم

2738
اون یکی سمتش کلا سفیده

خیلی قشنگه منم درب سفید دوس داشتم قهوه ای زدن برامون 

خیلی قشنگه مبارکه😂به زودی بزنی 

خیلی قشنگه مبارکه😂به زودی بزنی 

ممنون عزیزم منم دارم کابینت میزنم مال خونم این طرح دادم ولی با رنگ سفید که برام بزنه

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
ممنون عزیزم منم دارم کابینت میزنم مال خونم این طرح دادم ولی با رنگ سفید که برام بزنه

مبارک باشه عزیزم کاااااش منم زودتر تصمیم بگیرم خیلی فکرم درگیره چی بزنم که بعد یع سال رنگش زرد نشه تحقیق کردی؟ چیز خاصب راجب هایگلاس یا مات نگفتن؟

مبارک باشه عزیزم کاااااش منم زودتر تصمیم بگیرم خیلی فکرم درگیره چی بزنم که بعد یع سال رنگش زرد نشه ت ...

هایگلاس خوب بزن درجه ۱ هیچی نمیشه من خودم فقط براق دوست دارم مثل این عکس خیلی قشنگه

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2706