2737
2734

حالا مسایل اقتصادی به کنار

اصلا مردا قابل اعتماد نیستن احساس میکنم

فقط تو روزای خوبت باهاتن بعدش عوض میشن کم کم

یا من اشتباه میکنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همینه واقعا

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               
2738
اشتباهه محضه

اخه ازدواجم نکنی نمیشه

من الان شرایطم خیلی خوبه کاملا مستقلم

ولی سنم داره میره بالا از یطرف میگم دیر میشه از طرف دیگه میگم اونایی که ازدواج کردن چی شدن

بله اون خوبهاشونم با چهارتا بدهاش یه جا بشینن یاد میگیرن مثل یه میوه پوسیده که بزاری تو سبد میوه ها بقیه رو هم فاسد میکنه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

نه

مردا احمق و عوضین

البته کلا من مردو موجود قابل اعتمادی نمیدونم و از مرحله دوس پسر جلوتر نمیرم

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
2706