2752
2734
عنوان

دوستم عجیبه .......😵😱

615 بازدید | 32 پست

من ی دوستی دارم خیلی عجیب غریبه ..... پیام میدم بهش مثلا تو واتساپ پیامم بهش رسونده میشه ولی ۲ روز بعد جواب میده ( درحالی که تو تلگرام و روبیکا و.... انلاین میشخ) حالا اگه تو روبیکا پیام بدم اونجا دو روز انلاین نمیشه، بهش وابستم خیلی دوسش دارم همکارمه خانمه فک میکنم خب شاید دلش نمیخواد باهام رابطه داشته باشه چندین و چند بار تصمیم گرفتم باهاش قطع رابطه کنم مثلا یک ۶ روزی پیام نمیدادم بهش ( باتمام سختیایی که داشتم اخه خیلی دوسش دارم) خودش پیام میداد که ، چرا پیام نمیدی!!!! کلا گیجم کرده.... منم تصمیم گرفتم سرش تلافی کنم ۴ روز انلاین نشدم ... برگشت بهم پیام داد کجایی دلم واست تنگ‌شده!!! 😵 نه دست از سرم برمیداره نه مثه ادم حرف میزنه ...... دوبار این کارو کردم هردوبار....

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊

بهش پیام نده

حس میکنم مشکل داره

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وقتی کسی اینطوری جواب میده یه جورایی انگار جوابش سربالاست 

بهتره یکم به عزت نفس خودتون فکر کنین

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
بهش پیام نده حس میکنم مشکل داره

اره ...... دیوونم کرده بخدا 😩

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊
وقتی کسی اینطوری جواب میده یه جورایی انگار جوابش سربالاست  بهتره یکم به عزت نفس خودتون فکر کنی ...

اره اتفاقا منم فکر شمارو کردم واسه همین ۴ روز نه انلاین شدم نه جواب دادم .... واسم کلی شکلک قلب و بوس فرستاد که نگار جان از دستم ناراحتی چرا ان نمیشی دلم واست تنگه و...😵

بگو وقتی پیام میدم دوروز بعد جواب میدی حس میکنم مزاحمم چون همه میتونن در عرض دو دیقه جواب پیام بدن و ...

بهش گفتم میگه ما وای فای خونمون ضعیفه ... دیگه هیچی نگفتم... اگه ضعیفه پس چطور تو تل و... ان میشه

طبیعی نیستی یکم😐

چرااا

اره اتفاقا منم فکر شمارو کردم واسه همین ۴ روز نه انلاین شدم نه جواب دادم .... واسم کلی شکلک قلب و بو ...

این مدلی آدم منم تو مخاطبهام داشتم طوری که جوابش برام خیلی مهم بود و اونم میدونست از قصد جواب نمیداد 

با پیگیر بودنش انگار به شعور خودت توهین میکنی  

میتونی بعد چهار پنج روز بگی منم دلم برات تنگ شده و قلب و بوس بفرستی 

سعی کن ریلکس باشی برات مهم نباشه 

اونیکه دلتنگ میشه به جای قلب تلفن رو برمیداره زنگ میزنه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
بهش گفتم میگه ما وای فای خونمون ضعیفه ... دیگه هیچی نگفتم... اگه ضعیفه پس چطور تو تل و... ان میشه

نه اتفاقا اصلا نگو مزاحمم 

در مقابل این طور آدمها نباید ضعف نشون بدی

من این مدلم😐😐😐باور کن میبینم ولی جواب نمیدم

میدونی چیه حداقل راحب به خودم بهت بگم من خیلی مشکلات دارم و ترجیحم تنهاییه ولی در عین حال هم از تنهایی بدم میاد 

من قبلا از کسی متنفر نیستم و دلمم نمیخواد دوستامو ازدست بدم با بی توجهی درعین حال هم غمخوارم و دلم میخواد غمشونو از رو دوششون بردارم ولی حوصله ندارم جواب بدم 

دوست شماهم شاید مثه منه

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵