2733
2734
عنوان

سزارین اختیاری درقم با بیمه تکمیلی

796 بازدید | 76 پست

سلام خانومای قمی خوبین؟

کسی جدیدا سزارین اول انجام داده دکترتون کی بوده چقد زیرمیزی گرفته ازتون؟؟

اگه بیمه تکمیلی  داشتید هزینه بیمارستان رو قبول کردن پرداخت کنن؟

میگن سزارین اول رو بیمه تکمیلی نمیده درسته؟

لطفا هرکی اطلاع داره نظراتشو بگه ممنون

لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم🤲 خدایا شکرت🙏❣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گلم اگ سونو دستکاری کنن ک یچی دیگس  ولی اگ خود بیمارستان ت اطلاعاتت بزنه اختیاری هیچ بیمه ای زی ...

فک نمیکنم بشه راحت همچین سونویی پیدا کرد

میدونی باید چیکار کرد که بیمارستان نزنه سزارین اختیاری؟؟

فک نمیکنم بشه راحت همچین سونویی پیدا کرد میدونی باید چیکار کرد که بیمارستان نزنه سزارین اختیاری؟؟

سونو دکتر من خودش گف بهت معرفی میکنم ولی بالا سه و نیم خرج داره . هیچ راهی نیست نزنه اختیاری 😐 مگ اینکه دکترت بنا ب مشکلی برات نامع سزارین بنویسه ک مورد قبول بیمارستان باشه

2738
سونو دکتر من خودش گف بهت معرفی میکنم ولی بالا سه و نیم خرج داره . هیچ راهی نیست نزنه اختیاری 😐 مگ ا ...

دکتر راضی میشه علت بزنه؟

قمی هستی پیش کدوم دکتر میری؟

بستگی داره دیگ ب دکترت دکترایی ک بیمارستان خصوصی و اینان زیر بار میرن اکثرا ولی دولتیا نه . نه من شی ...

دکترم بیمارستان خصوصیه البته خودشم جداگانه پول میگیره ولی نپرسیدم هنوز چقد

تازه متوجه شدم که بیمارستان میگه بیمه هزینه سزارین اول رو نمیده.و این خیلی زیاد میشه با پول دکتر. حالا خداکنه دکتر نامه بده و علت بیاره 

دکترم بیمارستان خصوصیه البته خودشم جداگانه پول میگیره ولی نپرسیدم هنوز چقد تازه متوجه شدم که بیمارس ...

خب اره دیگه هزینع رو نمیدن . من رفتم نیمه خصوصی چون واقعا پانزده برام زیاد بود پول بدم دفترچه هم ندارم 😐حالا این نیمه خصوصی اگ میتونی مشکلی برات ندارع پیدا کن . من اگ اجباری سز بشم پنج ازم میگیرن اگ اختیاری بشم هشت یا نه تقریبا . بگرد پیدا کن دکتری ک واست انجام بده . ولی دکتر الکی بهت نامه نمیده گلم چون باید بره کمسیون و نمیدونم چی تاییدش کنن . من حتی کیسه صفرام و کلیه هام سنگ دارن و ده روز بستری بودم میمیرم و زنده میشم ولی اجباری برام نمیزنن میخواستم نی نی زودتر دنیا بیارم خیلی فشار روم بود . حالا برا ی فرد عادی ک هیچ نمیزنن😞 فقط اگ دکترت سونو جایی بلد باشه هماهنگ کنه ازت پول میلیونی بگیرن بری دستکاری کنه برات 

خب اره دیگه هزینع رو نمیدن . من رفتم نیمه خصوصی چون واقعا پانزده برام زیاد بود پول بدم دفترچه هم ندا ...

ای بابا خدا لعنتشون کنه زایمان باید انتخابی باشه نه اجباری که مردم اسیر بشن بیمارستان هم کیسه بدوزه..

خب پول میلیونی جای اینکه بدم سونوگرافی میدم بیمارستان تموم میشه میره دیگه مشکل اینه که نمیشه جورش کرد.. اتفاقا دکتر گفت باید کمیسیون و مشاوره بری کلی دوندگی داره و هزینه اخرشم آزاد منی که تکمیلی دارم چرا باید آزاد بشه اخه کلی ریختیم تو حلق بیمه واسه این روزا 

ای بابا خدا لعنتشون کنه زایمان باید انتخابی باشه نه اجباری که مردم اسیر بشن بیمارستان هم کیسه بدوزه. ...

اره گلم هیچ راهی نداره 😓😓 البته ب من گفت ک چون انسولینی هستی اگ تا سی و نه هفته نی نی چهار کیلو شد سز اجباری باید بشی من دیگه خیالم راحت شده از این بابت . وگرنه تا هفته پیش مشکل تورو داشتم و هی میگفتم چیکار کنم 😞 

ی سوال گفتی دکترت گف باید دوندگی کنی بعدم ازاد حساب میشه ... یعنی بیمارستانتون کلا سزارین اختیاری انجام نمیده ؟ مثلا بگی پول دارم میخام سزارین بشم برات انجام نمیده؟

اره گلم هیچ راهی نداره 😓😓 البته ب من گفت ک چون انسولینی هستی اگ تا سی و نه هفته نی نی چهار کیلو شد ...

بخدا شب و روز ندارم از فکر و استرسش نمیدونم قراره چی بشه..

دکتر گفت اول باید کلاس های زایمان و مشاوره و کمیسیون هارو بری بعد من بهت نامه بستری شدن واسه سزارین بدم که بیمارستان بستریت کنه..چرا بیمارستان بطور آزاد سزارین میکنه ولی بیمه تکمیلی رو نمیپذیره باید هم زیرمیزی دکتر که تو مطب بابت نامه میگیره از جیب بدم هم هزینه بیمارستان خصوصی درصورتی که تکمیلی هستم

دوندگی ها هیچ ربطی به هزینه نداره فقط برای سزارین شدن مجوزه

2706