2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1900009 بازدید | 158267 پست
سلام دوستان یه سوال داشتم ناب بچه دقیقا کجا میشه من خیلی ذهنم درگیرش شده😂لطفا با رسم شکل به منم بگی ...

🤣🤣🤣بچه ها اشتباه تایپ داشتن ناف منظورشون بود

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
😂😂😂😂🤣🤣🤣...وای ترکیددددم... کی اول بزززنه... واقعا هم همینه...از سه ماه قبل.. کی بریم. شب یا ص ...

والا من ک کلا ی بار ارضا شدم و بس پا بالا ندادم کلا ریلکس بودم رژیمم والا نداشتم حتی ی سر سوزن😁

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلم انشاا... به سلامتی نی نی نازت رو بغل بگیری و زایمان راحتی داشته باشی و نی نی نازتون زیر سایه ...

ممنونم عزیزم انشالله خیر این دعا صد برابر به خودتون برگرده🙏🙏🙏

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
والا من ک کلا ی بار ارضا شدم و بس پا بالا ندادم کلا ریلکس بودم رژیمم والا نداشتم حتی ی سر سوزن😁

پا بالا دادنو درک نمیکنم.. همیشه فک میکنم اینایی که این همه حساسن اگه یه موردو یادشون بره چکار میکنن؟ بیخیال میشن اوندفعه؟

2728
پا بالا دادنو درک نمیکنم.. همیشه فک میکنم اینایی که این همه حساسن اگه یه موردو یادشون بره چکار میکنن ...

منم نمیدونم😂😂 من کلا بیخیالی سیر میکنم

2740
نوشته سمت چپی از نزدیک بگیر من نمیتونم قشنگ ببینم مورفوش 39% هست انگار خیلی عکستون تار هست

در تاریخ۱۴۰۱/۸/۱ دوقلو هامو از دست دادم میشه یه صلوات مهمونم کنی تا دوباره بیان تو دلم و سالم بدنیاشون بیارم

اونیکی هم همین چپشو بگیر بفرست مورفو ۳۹درصده

چه سخته من یاد نمیگیرم😅

😂😂 کم کم یادمیگیری

برا جنسیت رژیم میگیرین؟ یا تخمک گذاری پیدا کردین؟

اره دو سه ماهه که رعایت میکنیم ولی نه خیلی سفت و سخت، اره با کیت پیدا کردم

در تاریخ۱۴۰۱/۸/۱ دوقلو هامو از دست دادم میشه یه صلوات مهمونم کنی تا دوباره بیان تو دلم و سالم بدنیاشون بیارم