2752
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1908515 بازدید | 158383 پست
ارولوژی بررسی نکرد؟؟ احتمال واریکوسل داشتنش بالا میره یه چکاب بشه خوبه  عرق کاسنی هرروز صبح ن ...

مرضی جان اسید فولیک چند بخرم برا شوهر 

و بغیر از کاسنی ک هر روزه بقیشو چجوری بدم میل کنه🤪😜

دفعه قبل كه اي وي اف كردي چندتا تخمك و چندتا جنين و چندتا پسر تشكيل شد؟

من ۱۷ تخمک ۱۵ جنین خوب که ۴تا پرداشت ومتاسفانه  دیگه جنین ندارم ودخترامم گفت قابل فریزو انتقال هست اصلا جنینی خراب نشد شکر خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دفعه قبل كه اي وي اف كردي چندتا تخمك و چندتا جنين و چندتا پسر تشكيل شد؟

انشالله نینیت پسره وراحت میشی نمیدونی چه حالی دارم این احساسو دارم طبیعی نمیتونم باردار بشم اصلا فکر نمیکردم به هم بریزم 

من ۱۷ تخمک ۱۵ جنین خوب که ۴تا پرداشت ومتاسفانه  دیگه جنین ندارم ودخترامم گفت قابل فریزو انتقال ...

عالي بوده. 

با اين حساب اون موقع شوهرت مشكل نداشته. 

يعني بعد از اون مشكل دار شده؟ 

خدايا مرا در جستجوي آنچه برايم مقدور نكرده اي خسته نكن 💚
عالي بوده.  با اين حساب اون موقع شوهرت مشكل نداشته.  يعني بعد از اون مشكل دار شده؟

نه عزیزم ازمایش قبلشم دیدم همین مشکلو داشته ولی من تقویتش زیاد میکردم دارو نخوداب فلفل این سریم میخوام کاسنی بدم ناشتا بهش

انشالله نینیت پسره وراحت میشی نمیدونی چه حالی دارم این احساسو دارم طبیعی نمیتونم باردار بشم اصلا فکر ...

مگه ٢ تا دختر نداري؟ 

نهايتا ٢ تا دختر كافيه ديگه. 

انشاالله اي وي اف جواب ميده و خدا بهت يه پسر ميده. اگر هم نشد ريسك نكن و طبيعي اقدام نكن چون ما كه گريد آ شوهرمون ضعيفه احتمالا طبيعي بازم  دختر ميشه. 

مگه ٢ تا دختر نداري؟  نهايتا ٢ تا دختر كافيه ديگه.  انشاالله اي وي اف جواب ميده و خدا به ...

دارم عزیزم ولی نمیدونم چرا ول کن نیستم حالا اینم اومده دلیل شده برام خدا ببینم این بار برام چی میخواد میگم مورفوژی درمان داره یا کلا غیر قابل درمانه ومیشه کنترلش کرد

شوهرت هیچ مشکل دیگه ای نداشت فقط تحرکش بوده؟

اره. فقط گريد آ پايين بود. و با يك اقدام هم باردار شدم. 

كلا هرچي دارو تقويني به شوهرم دادم x ها خوردن و قوي تر شدن😅

دارم عزیزم ولی نمیدونم چرا ول کن نیستم حالا اینم اومده دلیل شده برام خدا ببینم این بار برام چی میخوا ...

با دارو تا حدودي بالا ميره اما نه زياد. 

دارم عزیزم ولی نمیدونم چرا ول کن نیستم حالا اینم اومده دلیل شده برام خدا ببینم این بار برام چی میخوا ...

بخدا خيلي خودت رو اذيت نكن. تلاش كن. اما استرس نداشته باش. ريلكس باش

با دارو تا حدودي بالا ميره اما نه زياد. 

برام دعا کن ۱۷ احتمالا پریود بشم وار  سیکل حداقل این بار پسرام زیاد بشه برایه چند بار انتقال داشته باشم میگم نظرت چیه دونه دونه فریز کنم شانسم بیشتر باشه این بار

وااای من هیچوقت تاحالا جنسیت برام مهم نبوده الان این پیامارا میخونم میگم یعنی منم ی روزی برای جنسیت ...

متاسفانه اطرافیان ..طرز فکر شونه که پسرو ببهترمیدونن والامن خودمم اصلن مهمنیس هردورو دوستدارم

2706