2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1908598 بازدید | 158387 پست
🥺🥺🥺 فک.کنم فقط خودت بتونی ارزششو ببری بالا راه به راه به بچت بگو خواهرت اینجور.اونجور نذار بفه ...

نه اتفاقا دیشب یه ذره حالم بد میشد میرفتم آب میخوردم میرفتم تو اتاق یه چرخی میخوردم...خیلی خانواده پسر پرستی هستن ۶تا دخترن همشون پسر دارن دختر ندارن مطمانم یه تلاشی برای پسردار شدن میکنن حالا اینکه چرا خدا بهشونم میده خدا فقط میدونه...چون بعد اینکه میفهمن حامله هستن همش اسم پسر انتخاب میکنن...حالا من تو دختر اولم اصلا برام جنسیت مهم نبود حتی به شوهرم میگفتن پسرخوبه یا دختر میگفت دختر اون موقع خواهرشوهرم گفت من یک اقدام روز تخمک گذاری داشتم یعنی باز براش با بچه اول جنسیت مهم بوده ....الانم شوهرم یکم حساس شده به خاطر اینه دیگه پسر کوچولو های اطرافمون زیاد شده  دخترم به دنیا نیومده یکمم تو رژیم و ازمایش و سونو اذیتش کردم

نه اتفاقا دیشب یه ذره حالم بد میشد میرفتم آب میخوردم میرفتم تو اتاق یه چرخی میخوردم...خیلی خانواده پ ...

ولی اینم در نظر بگیر ک دختر اولت نیاز به یه همدم ی دوست ی دختر تو دوربرش داره وگرنه همش باید دیگران نگاه کنه چون کسی برای بازی باهاش همراه نمیشه ولی وقتی تو دلیت بدنیا بیاد شرایط برای دخترت خیلی بهتر میشه و این یعنی امید تازه تو زندگی دخترت من همش از دید بچه اول به موضوع نگاه میکنم ول یوقتی راحله۶۳ یادم میاد تا ۱۶ هفته همه سونوگرافا گفتن دختره و حتی تمام این ازمایشا جنسیت ک دختره ولی ۱۹ هفته گفتن پسره باز امیدوار میشم ک برای تو معجزه بشه و خدا لطفش شامل حالت کنه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏                                      زندگی زیباست بد تولدت و چشم انتظاری برا اومدن هم بازیت  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خداشاهده واسه مارو هم کسی نپرسید خواهر ک اقا بهش گفت احتمال دختر هست وقتی فهمید گفت اوه بازم دخمل خو ...

مرضیه من اینجوری نبودم اینا رو روحیات من اثر میذارن منطقه ما هم پسر پرستن حالا خوبه پسراشون هیچی نمیشن الان من خواهرام و عمه هام واقعا باعث افتخار خانوادمون هستن همشون پست و مقام بالا دارند مدرک بالا...ولی پسرامون هیچی

ولی اینم در نظر بگیر ک دختر اولت نیاز به یه همدم ی دوست ی دختر تو دوربرش داره وگرنه همش باید دیگران ...

مرضیه هر کی از خواهرام یا خواهرشوهرام باردار میشد میگفت من که میدونم اینا بچشون پسر میشه هیچکی دختر نمیاره که من باهاش بازی کنم...منم گفتم خودم برات اوردم همیشه خواهر دوس داشتی میگفتی با ابجیم تو یه اتاق مشترک باشیم به خاطر تو خدا بهمون نی نی دختر داد....گفت یعنی خدا دعای منو شنید  

مرضیه من اینجوری نبودم اینا رو روحیات من اثر میذارن منطقه ما هم پسر پرستن حالا خوبه پسراشون هیچی نمی ...

میدونم بخدا میفهمم ما هم ۵تا خواهریم و درحال حاضر همصون ادمای موفقی هستن با جا و مقام و زندگی خب و همه به ارامش و زندگیشون خداشاهده غبطه میخورن یعنی خودشون میگن ک چطور شما ها ب اینجاها رسیدین میدونی سر اینک مامانم پسر نداشت چقد اذیتش کردن همش میگفتن پسر ریشه هست شما ریشه ندارین یا ماو تحویل نمیگرفتن الان همونا میگن فلانی ۵تا دختر داره باید بری ببینی چیا شدن خداشاهده مامان من مثل کوه پشت بچه هاش وایساد و وقتی تبعیضا دید کلا دیگ قطع رابطه دوری دوستی تا ب ما از لحاظ روحی اسیبی نرسه واقعا پیشرفتمون مدیون مادرمون هستیم خودش مثل مرد کار کرد تا ما چیزی کم نداشته باشیم

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏                                      زندگی زیباست بد تولدت و چشم انتظاری برا اومدن هم بازیت  
مرضیه هر کی از خواهرام یا خواهرشوهرام باردار میشد میگفت من که میدونم اینا بچشون پسر میشه هیچکی دختر ...

ای جونممم خدا جفتشون برات حفظ کنه نرگس بخدا من دخترت خیلی خب درک میکنم چون میدونم شرایط پسر سالاری تو فامیل چطوریه و چقد دختر اذیت میشه. 

ای جونممم خدا جفتشون برات حفظ کنه نرگس بخدا من دخترت خیلی خب درک میکنم چون میدونم شرایط پسر سالاری ت ...

سلامت باشی...حالا تو نمیدونی چه طور محبت میکنن به پسرای دختراشون یه الفاظی به کار میبرن منم جلو اونا مدام قربون صدقه دخترم میرم بوسش میکنم 

سلامت باشی...حالا تو نمیدونی چه طور محبت میکنن به پسرای دختراشون یه الفاظی به کار میبرن منم جلو اونا ...

بابا میدونم مادربزرگ خودم هروقت ما بودیم میدیدم بهترین غذاها به پسرا میداد مثلا صبحونه به ما شیر محلی میداد، به اونا کره محلی مربا😂😂😂 یا اون‌مادربزرگم جیگر کباب میکرد صدا میکرد میگفت فلانی بیا میبرد تو اشپزخونه میگفت اینجا بخور ک بچه های عمت نبینن ما هم تو همچین خانواده ای بودیم😂😂😂 

مرضیه من اینجوری نبودم اینا رو روحیات من اثر میذارن منطقه ما هم پسر پرستن حالا خوبه پسراشون هیچی نمی ...

دقیقاعین ما

یعنی همه جا از این خبرا هست همممه جا

منم سر دخترم همه دورم جمع بودن میگفتن چیه بچه

برادر شوهر که گفت  فلانی(شوهرم) که خیلی شارژه  معلومه پسره😒

خب این ازاین

وقتی گفتیم دختر همه تبریک گفتن ولی پدر شوهرم شنید و به روی خودش نیاورد

این از این

حالا فک کن بچه ی دومم چی

خدا کمکم کنه اگه باردار شدم و قسمتم دختر بود بتونم سفت و سخت وایسم نشون بدم چقد خوشحالم دخترم خواهر داره

واقعا هم نیاز داره ب خواهر خیلی خیلی

ولی چه کنم با دل خودم

راستی اینم بگم.مادر شوهر من عاشق دختر بود سر بچه ی اول که فهمید پسره گفت وای من دلم دختر میخاستا

سر دومی خیلی خوشحال شد🥰

خدا هرگز دیر نمیکند🤗 انَ مع العُسرِ یسرا😍
ای جونممم خدا جفتشون برات حفظ کنه نرگس بخدا من دخترت خیلی خب درک میکنم چون میدونم شرایط پسر سالاری ت ...

اون سالی که من باردار شدم فقط برای من و یه فامیل دور دختر شد دیگه نزدیک ۸.۹تا پسر بود الانا هم هی پسر میشه و دختر من تنها مونده......فک کنم دخترم چه خواستگارایی اطرافش داره....خلاصه میگم از جمعیت پسرها مشخصه چه قدر اطرافم پسر پرستن

بابا میدونم مادربزرگ خودم هروقت ما بودیم میدیدم بهترین غذاها به پسرا میداد مثلا صبحونه به ما شیر محل ...

دقیقا ما هم ...مرضیه از خدا میخام نی نیت پسر باشه نه اینکه دختر بده برای اینکه راحت بشی از این همه تبعیض از این همه متلک اطرافیان....چون ادم هرچه قدر قوی باشه هرچه قدر رو خودش کار کنه یه ادم احمقی پیدا میشه مث خوره میوفته به جونت میدونم ...اگه هم دختر شد دیگه عشق خودته  

اون سالی که من باردار شدم فقط برای من و یه فامیل دور دختر شد دیگه نزدیک ۸.۹تا پسر بود الانا هم هی پس ...

چ جالب اگر دختر زیاد بود دورتون یکم قابل هضم بود ولی وقتی تو ۹تا فقط ی نوه دختر هست درکش یکم سخته چرا پسر پسر میکنن 

دقیقا ما هم ...مرضیه از خدا میخام نی نیت پسر باشه نه اینکه دختر بده برای اینکه راحت بشی از ا ...

خداشاهده من جونم برا دختر درمیره یعنی ب حدی ک جونمم براشون درمیره، قسم خدا را میخورم اگ بچه من پسر هم بشه از سمت خانواده شوهر هیچ محبتی نمیبینه و باز هم تبعیض هست چون مادر اون بچه منم همینطور ک اللن قشنگ بین دختراش با همسرم تبعیضا میبینم. سر خرید وسایل من منو نبردن خودشون خرید کردن ریختن تو چمدون اوردن الان برای خرید جهاز حتی دامادا میبرن ک قربونش برم اونم نظر بده هرچی تا حالا دست گذاشتن خریدن نه نیاوردن 😂😂😂

2706