2737
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1898927 بازدید | 158264 پست
بله من حتی پدهم گزاشتم دوروزلکه بینی داشتم فک کردم پریودم بعددوروزقط شد بی بی گزاشتم مثبت شد

ممنونم عزیزم یعنی مثلا دلدرد یا اون علایمی که برای هر کس ممکنه فرق کنه تو پریودی رو هم داشتین؟

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نی نی ماما یاسی سقط شد؟ چرا؟  همش تو فکرش بودم....

دقیق یادم نیست علتش چی بود که سقط شد ولی آره سقط شد متاسفانه🤕

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
خانما اگه تو موعد پریود لک و خون مختصر ببینیم ولی یه سری از علایم پریود مث انقباض عضلات رحم رو داشته ...

عزیزم من سر بچه ی اولم حدودا ۳_۴روز مونده به تاریخ پریود کمی خون شفاف دیدم اتفاقا دل‌درد و کمردرد هم داشتم ولی تفاوتی که با علائم قبل پریود داشت این بود که احساس پری و سنگینی شکم نداشتم و اینکه روز پری که رسید علائمم رفت😳

و بی بی هم از چند روز قبل از تاریخ پری مثبت شد.

2731
مامان من یائسه شده بود نمیدونم به چه دلیلی بود رفت دکتر این دارو رو بهش داده بود خورد پریود شد😁 ...

بله عزیزم کلا برای تنظیم هورمون ها عالیه برای همینم برای خانوم های در شرف یائسگی هم گاهی تجویز میشه.

فدات عزیزم مرسی ...اخه من میخام آی یو ای کنم یه بچه دارم وسریع هم باردارمیشم ولی چون تعیین جنسیت میخ ...

قربونت عزیزم😍

والا نمیدونم فکر نمی‌کنم مشکلی داشته باشه ولی بازم تحقیق کن.

مرضیه جون و خانوما ممکنه راهنمایی کنین؟

امروز کیتم مثبت شد ولی دیشب خیلی دل‌درد و کمردرد داشتم و امروز ترشحات زیاد داشتم ولی دل‌درد و کمر دردم خوب شد.

حالا پیدا کنید زمان تخمکگذاری را؟😉

2738
بله من حتی پدهم گزاشتم دوروزلکه بینی داشتم فک کردم پریودم بعددوروزقط شد بی بی گزاشتم مثبت شد

ممنونم عزیزم پس فعلا امیدوار میمونم تا ببینم خدا چی بخواد

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
عزیزم من سر بچه ی اولم حدودا ۳_۴روز مونده به تاریخ پریود کمی خون شفاف دیدم اتفاقا دل‌درد و کمردرد هم ...

آها پس من احتمالا پریود باشم نه باردار،بازم ممنونم از توضیحت عزیزم،هر چی خدا بخواد همون میشه عزیزم،ممنونم.

ممنونم عزیزم یعنی مثلا دلدرد یا اون علایمی که برای هر کس ممکنه فرق کنه تو پریودی رو هم داشتین؟

اوه اره بابا میگم که فک کردم پریود شدم پدگزاشتم عین علائم پریودی دقیقااا کمردرددل درد همه چی فقط تنهاعلائمی که هیچ وقت نداشتم بالارفتن دمای بدنم بود که هیچ وقت نداشتم دمای بدنم به شدت رفته بودبالا مخصوصا داخل ران هام 

@marziye68      

مرضیه جون میگم بنظرت  ویروس اومیکرون (یا هر ویروسی مثه انفولانزا )و تب بالا میتونه باعث بارداری شیمیایی یا عدم لانه گزینی یا سقط و.نقص مادرزادی بشه؟

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
آها پس من احتمالا پریود باشم نه باردار،بازم ممنونم از توضیحت عزیزم،هر چی خدا بخواد همون میشه عزیزم،م ...

ان شاءالله که بزودی دامنت سبز بشه عزیزم من خودم سر بچه ی اولم ۱۱ ماه منتظر بودم میدونم سخته ولی یکی بهم گفت صبوری کن هر چیزی وقتی داره وقتش که برسه خودش انجام میشه و همینم شد 😍

2706