2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1898936 بازدید | 158264 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خیلی جنسیت برات مهمه  باید با سونو وضعیت فولیکول رو.چک کنی فقط به کیت اکتفا نکن

ببخشید من پلی کیستیکم اگه برم آمپولهای تحریک تخمک بزنم و بعد آزادسازی و روز آزادسازی اقدام کنم چند درصد احتماله پسر شدن جنین هست؟؟؟

2731
عزیزم نظرتو درباره عکسی که من فرستادم نگفتی

من ندیدم دوباره بفرست

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

@مامایاسی     کجایی تو؟ بیا یه خبر از خودت بده... خوبی؟

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2738
خیلی خوبه رفتم در موردش خوندم برای اختلال هورمونی...کلا برای قاعدگی و اینا منم میخرم

گل نرگس من پریود شدم الان بعد از کلی ترشح زیاد 

اما در حد چندتا قطره دیدم ولی اومد بالاخره 

۳روزه قرص قطع کردم ازدیشبم بومادران خوردم

اینطوری خیلی سخته ترشحات من دو سه روز کش دارو بی رنگه بعد تموم میشه دیگه هیچ ترشحی ندارم

خب خیلی خوبه

خیلیا همین ترشح.کشدار رو ندارن 

میتونی بفهمی داری به تخمگذاری نزدیک میشی

خدا هرگز دیر نمیکند🤗 انَ مع العُسرِ یسرا😍
چطوری از رو فولیکول باید زمان اقدام رو بفهمم؟

من سونو رو خیلی وارد نیستم فقط میدونم که خیلی دقیق تر از کیته

مثلا روز دوازده میری سونو سایز فولیکول رو میبینی

حدودا میفهمی آزاد شدن تخمک چه روزیه  اگه بتونی همون روز دوباره بری سونو اگه مایع آزاد دیده بشه یعنی تخمکت آزاد شده

البته این کار رو یکماه قبل اقدامت انجام بدی خیلی خوبه که واسه ماه بعد روز تخمکگذاری رو بدونی

خدا هرگز دیر نمیکند🤗 انَ مع العُسرِ یسرا😍
2706