2737
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1899816 بازدید | 158267 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آرمان جون خوبی؟؟رفتم دکتر بهم لتروزل و متفورمین و آمپول آزاد سازی داده...یادم لوبیا جون میگف متفورمی ...

شما متفورمین خوردی؟

اگه اره؛حدودا چندروز یا چندماه مصرف کردی؟🙏

خدایا حکمتتو شکر.به لطف و کرمت بچه سالم و صالح روزیمون کن.امیدم به اینه که داغ دلمو با دادن بچه سالم دیگه ای سرد کنی❤۲۵تیر۱۴۰۱.
خب طبع شوهرتون گرمه مزاجشم گرمه.. ب همون علته 

شاید چون یه ذره گرمی بخوره صورتش جوش میزنه

خدای مهربونم،ریزدونه ای که در وجودم نهادی و به سلامت بغل بگیرم و لیاقت نگهداری از هدیه ی ارزشمندتو داشته باشم،پروردگار عزیزم فرزندم توانمند و مفید بشه جوری که دنیا به وجودش نیاز داشته باشه،💌
2731
شاید چون یه ذره گرمی بخوره صورتش جوش میزنه

ولی شوهر من دنیاییم گرمی بخوره تازه وضعیت بدنیش بهترم میشه...اینحور ک من تحقیاقات ب عمل آوردم از کله صب تاالان ...فهمیدم طبع همسرم سرده ک انقد گرمی بهش میسازه ...حالا بازم برم طب سنتی ی وقت نزنم بدنشو بترکونم🤣

❤🥰
ببین استرس کارو خراب میکنه الکی چرا استرس داری بسپار بخدا تو تمام تلاشت و بکن ولی اول آخر خداست که ب ...

مرسی عزیزم تورو خدا برام خیلی دعا کن ...خدا صداتو میشنوه عزیزم 😢😍

❤🥰
مرضیه چند روز بعد آمپول باید پری شم؟

طبق سیکلت باید بشی انا بیشتر اوقات ۱۶تا۱۸روز بدازادسازی پری میاد

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2738

سلام خوبی عزیزم..ببخش من هی سوال میپرسم🙈

میگم مرضیه کسی که آووبست میخوره ...حتما باید کنارش لتروزول هم بخوره؟ بعد آمپول بزنه؟ 

اگه آووبست و لتروزول باهم خورده بشه بعد آمپول؟ 

یا فقط آووبست بخوری کافیه ؟بعد ی چیز دیگه اینکه حالا اووبست و اینوفیلیکم خوردی ..حبعد اینام باید ازادسازی زد؟ 

راستش چندوقتیه دارم ب این فک میکنم ک ازادسازی زدن خیلی بهتره حداقل میدونم کی ازاد میشه 

❤🥰

خب سیکلم ک منظم نیس ی ماه ۶ روز تاخیر ی ماه ۱۰ روز تاخیر 

روز ۱۴ پری ازاد سازی زدم نهایت تا ۱۶ ازاد شد دیگ 

پس فردا باید پری بیاد اگه نیومد گرمی بخورم؟ البتع با بیبی منفی

سلام خوبی عزیزم..ببخش من هی سوال میپرسم🙈 میگم مرضیه کسی که آووبست میخوره ...حتما باید کنارش لتروزو ...

ابووست میخوری لترزول میخوری حتمایا سیکل برو سونو ک عافل گیر نشی اگ فولی اوکی بود ازادسازی بزن

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
ابووست میخوری لترزول میخوری حتمایا سیکل برو سونو ک عافل گیر نشی اگ فولی اوکی بود ازادسازی بزن

مرسی عزیزم ..البته من تاخرداد اقدامی نمیکنم ..از الان همه سوالات ذهنیمو بپرسم ک گیج نشم ب زمانش ایشالا☺

❤🥰

مرضیه جون اگه لکه بینی طولانی داشته باشم بعدش تخمک گذاری میشه یا اون ماه منتفیه؟دوره‌م۲۶روزه‌ست روز ۱۸پاک شدم روز۱۹ علائم تخمک گذاری داشتم هم ترشح هم کمردرد،ممکنه اونروز تخمک گذاریم بوده باشه؟

بعد اون چند روز بعدش باید پری بشم؟؟😅

خدایا مراقب بچه‌ها و عزیزام باش،مرسی🤲🏻🤍💛❤💚🧡💙💜🤎
الان دارم ۲۱هفته رو پر میکنم دوسه هفته دیگه‌میرم‌سونو‌ببینم تغییری کرده یا نه،اخه برای زایمانم باید ...

انشالله ب موقع ب دنیا میاد ،،

سونو بده خیالت راحت بشه 

کلا توی بارداری هرچی رعایت کنی خوبه ضرر نکردی

😍خدایا شکرت 😍
2706