2752
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1905418 بازدید | 158307 پست
شمام بچه اولی عزیزم؟

نه ی دختر ۳سالو نیمه دارم😍😍که عشقمه 😍😍

جالبه بدونی عاشق داداش داشتنه😅آبرو برام نذاشته هی میگه من داداش میخوام ..بهش میگم نه آبجی میارم برات میگه من آبجی دوست ندارم فقط داداش🤣🤣🤣🤣

❤🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام بچه ها خوبید 

اسم پسرم امیرحسین هستش بنظرتون اینیکی و بزارم حسام قشنگه؟

امیرحسین و حسام

اگه چیزی شما بلدید ک ب امیر حسین بیاد بهم بگید لطفا

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
کی میشه سختی های مام تموم شده🥴عزیزم بنظرت این حجم از گرفتگی شکم طبیعی؟ همش انگاری روده هام داره میپ ...

به همین زووودیااا ان شاءالله❤

اره عزیزم تو اقدام و بارداری حتی اگه شاخم دیدی رو سرت تعجب نکن...میگن طبیعیه...

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
خییییلی خوشحالم برات ...خوشحالم ک جواب صبرتو گرفتی ...خدایا شکرت ک هستی ❤ دختر گلتم خدا برات نگه دا ...

مرسی عزیزدلم❤🌹

ممنونم بابت دعاهای خیرت❤🌹

امیدوارم حضورگرم خدارو،تو تک تک لحظه های زندگیت احساس کنی و قلبت سرشار از ارامش باشه...

به خدا توکل کن و مطمئن باش بهترین هارو،در بهترین موقع بهت میبخشه...فقط کمی صبر لازمه...

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...

سوره حشر به نيت كوثرسان و مامان حميده عزيزمون و همه بچه ها قرائت شد خداجونم عاقبت هممون رو ختم به خير كن 🙏🏻🙏🏻🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🙏🏻🙏🏻

يا حسين عاشقى ام عاشق ديوانه كيمين        💚💚          كوى عشقوندا يانان عاشق مستانه كيمين.       💚💚              خدا جونم سه تا گل منو در پناه امام حسين حفظ كن.       🍎🌷🌷
الهی امین واقعا سخته ستایش اینا هنوز نتونستن خودشون جمع کنن اصلا 

آخی بنده خداها😥😞خدا بهشون صبر بده....واقعا سخته....روحش شاد.....ببخشید مرضیه جان چکاره ی ستایش جان بودن بنده خدامگه?دلم برای ستایش جان تنگ شده...سلام منو بهش برسون از طرف ماهم بهش تسلیت بگو😭

سلام بچه ها خوبید  اسم پسرم امیرحسین هستش بنظرتون اینیکی و بزارم حسام قشنگه؟ امیرحسین و حسام ...

امیر علی،محمد امین اینام قشنگن😍

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
آخی بنده خداها😥😞خدا بهشون صبر بده....واقعا سخته....روحش شاد.....ببخشید مرضیه جان چکاره ی ستایش جان ...

نمیتونم بگم چون میترسم شناسایی بشن ولی انقد میتونم بگم از فامیلای درجه یک بودن ک مرگش انقد یهویی شد ک هنوز نتونستن باور کنن ک از دستش دادن همه از یه ازمایش کلی شروع شد ک میخواست بفهمه چرا ی مدت بی اشتهاه شده ک از فهمیدن تا مرگش نهایت ۲هفته یا۳هفته بود ک کاری هم از هیچ دکتری برنیومد

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏