2737
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1900069 بازدید | 158267 پست
بخدا این ماه اصلا بهش فکر نکردم فقطم تو گردش بودم ولی خب همچین دلم درد می‌کنه از الان ...😔

نمیخوام امیدوارت کنم،ولی از کجا میدونی درد پریودیه.

تو بهترین وضعیت هر ماه ۲۵ درصد شانس بارداری هست،خب طبیعیه چند ماه طول بکشه

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
سلام دوستم...من از الان درد دارم این ماهم نشد😩😩😩😩

سلام‌ عزیزم ببین‌ علائم‌ بارداری‌ باپری‌ یکیه‌ با‌ این‌ چیزااسترس‌ نده‌ به‌ خودت‌ تازمانی‌ که‌ پری‌ خانم‌ تشریف‌ فرمانشدن‌ امید‌ هست‌ من‌ تاقبل بی‌ بی‌ چک‌ تمام‌ علائم‌ پری‌ داشتم‌ ضعف‌ پاکمردردزیردل‌ دردسینه‌ درد‌ یباره‌ بعدیه  روزتاخیرناپدیدشدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون ۴ فرورین زده،ولی میدونم به اون موقع نمیرسه ،زودتر میشه این سری هم که رفتم اصلا تاریخ زایمان نز ...

من اوایل میگفتم کاش ۱فروردین بیاد ولی الن به اواسط اسفندم راضیم تخمل ندارم چهل هفتم کامل بشه😂تاریخ سونوم۲۹,۲۸اسفنده زودترشو زده۲۲اسفند

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
2731
نه فقط کدئین دار نخور

اره کدئین و پروفن نمیخورم از موقعی که تو اقدامم ولی ترسیدم نکنه استامینوفنم ماه اول خوب نباشه البته اگه باردار باشم 😂

همه چیز خواست خداست ، و جز قدرت خدا نیرویی نیست 😍
بخدا من زایمان کرده بودم بخیه هامو میزدن یعنی تا بخواد برسه زایمان کردم بعد طی کرده بودیم پارسال۴۰۰و ...

چه مسخره بوده حرکتش.

والا این پولا خوردن نداره،چون بابتش زحمت نکشیده که

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
منم دلم وقعا نی نی میخواد البته من برا بچه دوم دارم اقدام می کنم بعد دوازده سال 

من بارداری اولم خیلی اذیت شدم. برای همین این بار همش می ترسیدم. هر بار پریود میشدم یهنفس راحت میکشیدم. ولی این بار خییلی دلم میخواد دیگه دارم بی تاب میشم. خدا کنه این ماه بگیره اگهنگیره نمی دونم چه حالی میشم.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
2740
حالا منفی بودن که خوبه. فکر کن الکی مثبت بشه آدم ذوق کنه بعد پری خانم بیاد آدم دیوونه میشه. ببین ان ...

منم این ماه هم قرص خوردم هم امپول زدم ولی بدون سونو امپول زدم حالا همش میگم اصلا فایده داشته بدون سونو یا نه 

همه چیز خواست خداست ، و جز قدرت خدا نیرویی نیست 😍
من اوایل میگفتم کاش ۱فروردین بیاد ولی الن به اواسط اسفندم راضیم تخمل ندارم چهل هفتم کامل بشه😂تاریخ ...

خداکنه برا من روز عید به دنیا بیاد

من دختر اولیم ۳۷ هفته و ۵ روز به دنیا اومد

سلام‌ عزیزم ببین‌ علائم‌ بارداری‌ باپری‌ یکیه‌ با‌ این‌ چیزااسترس‌ نده‌ به‌ خودت‌ تازمانی‌ که‌ پری‌ ...

نه گلم من دقیقا همین علایمو داشتم ماه پیشو شدم...دلم میخاد شوهرمو بزنم که چرا این ماه نرفت آزمایش تمساح 😑

چه مسخره بوده حرکتش. والا این پولا خوردن نداره،چون بابتش زحمت نکشیده که

اره دقیقا کلا قبول داری دکترامونم پولکی ان اینا ک دیگه به قول شوهرم دوکون باز کرِن برا جیب مردم

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
سلامت باشی. سزارین شدی؟

اره‌ اخرسرم‌ بعدکلی‌ دردوکلی‌ دست‌ کاری‌ پرستاراگفتن‌ بچه‌ بریچه‌ نمیتونی‌ بروبادرداکناربیاچندتاحرکت‌ ورزشی‌ بزن‌ بچه‌ بچرخع‌ اومدم بیرون‌ ازبیمارستان دولتی‌ بودخاک توسر‌ رفتم‌ خصوصی سریع‌ سزارینم‌ کردنن‌ بچم‌ داشت‌ پی‌ پی‌ میخورد۲نصف‌ شب‌ سزارینم‌ کردن