2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1900882 بازدید | 158280 پست
ممنون عزیزم،خدا حافظ گل پسرت باشه،انشاءالله بزرگ شد همدمت میشه این روزات یادت میره وقتی که شروع به ح ...

قربونت برم ممنون عزیزم خدا تو دلیت حفظ کنه 

نه دیگه حالا اقدام میکنم دختر بشه اونم پسرمیشه اونوقت به معنای واقعی میمیرم😖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکلتون چیه آخه..اسپرم همسرتون یاشما مشکلی داری..هفت سال زیاده حق داری..خدا زودی دلتو شاد کنه هفت سا ...

والا ما هر سری جدی پیگیری میکنیم

یا من به مشکل برمیخورم، همسرم سالمه

یا اون مشکل دار میشه و من سالم

الانم من مشکلی ندارم،ولی آزمایش اسپرم همسرم یه کم ضعیفه و الان داره دارو مصرف میکنه،ماه قبل که آزمایش داد،دکترش راضی بود میگفت بهتر شده،دیگه نمیدونم چی بشه

والا ما هر سری جدی پیگیری میکنیم یا من به مشکل برمیخورم، همسرم سالمه یا اون مشکل دار میشه و من سال ...

انشاالله که بیشترازین منتظر نمیونین ..زودخدا دلتونو بحق این روز عزیز..شاد کنه.🤲بعضی وقتا آدم هیچ حرفی برای گفتن پیدا نمیکنه..خدا دلتو شاد کنه..

2728
والا منم از همین ترسیدم گفتم برم عکس رنگی خیالم دیگ از بابت خودم راحت بشه چون از همسرم خیالم راحت را ...

من خودم تنبلی خفیف داشتم این ماه کاملا رفع شد همسرم واریکوسل خفیف داره ولی آزمایشش نرماله،به نظرت منم برم عکس رنگی؟

خدایا شکرت،خدایا دامن همه منتظرهارو سبز کن
آره ..بده همرست انجام بده..شرمنده از جم..موقه مصرف یکم یچی ازهمون پمادبزن..لیزباشه..سرمن اومده هزار ...

سلام خوبی...رفتم دکتر گفت عفونتت خیلی کمه حتی دارو نیاز نیس ولی من اصرار کردم قرص نوشت ...بنظرت برم اقدامو

من خودم تنبلی خفیف داشتم این ماه کاملا رفع شد همسرم واریکوسل خفیف داره ولی آزمایشش نرماله،به نظرت من ...

والا بهتره ب دکترت بگی ببینی نظر اون چیه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2738

من دارم این ماه از مخلوط عسل و سیاهدونه (دوسین) میخورم و روغن سیاه دونه ماساژ میدم زیر شکمم قسمت تخمدان و رحم.شنیدم واسه باردار شدن خوبه .کسی اطلاعی داره راهنماییم کنه؟

انشاالله که بیشترازین منتظر نمیونین ..زودخدا دلتونو بحق این روز عزیز..شاد کنه.🤲بعضی وقتا آدم هیچ حر ...

چون هفت هشت سال زیاده دیگه..من دوساله کلن از هرچی داروعه ودکتر بعضی وقتا کم میارم..ولی باز از خدا میخام آرامشو بهم. بده ودوباره میرم..سراغشون..خدا هیشکیو با بچش امتحان نکنه ..اشتباها..خطلاها یاهرچی..پای بچه آدم ننویسه..🤲😔

والا بهتره ب دکترت بگی ببینی نظر اون چیه

سلام مرضیه جون خوبی

شرمنده

مرضیه جون پونزده هفتم سه روز دلدرد دارم امروز دیگه تخمدان راستمه میزنه تیر میکشه شکمم نافم میسوزه

دکترمم نیس

کجا برم چیکارکنم

دیشب شیاف هم گذغشتم

به امید خدا ۱۴۰۰/۸/۶بیبی چکم در اوج ناباوری مثبت شد آزمایشمم مثبت شد دعا کنید سالم و صالح بیاد بغلم محتاجم به دعای تک تکتون مامانی منتظرتم سالم بیای بغلم😍
من دارم این ماه از مخلوط عسل و سیاهدونه (دوسین) میخورم و روغن سیاه دونه ماساژ میدم زیر شکمم قسمت تخم ...

عزیزم منم انجام دادم باردار شدم

خیلی خوبه کلا رحم و تقویت میکنه وگرم نگه میداره

به امید خدا ۱۴۰۰/۸/۶بیبی چکم در اوج ناباوری مثبت شد آزمایشمم مثبت شد دعا کنید سالم و صالح بیاد بغلم محتاجم به دعای تک تکتون مامانی منتظرتم سالم بیای بغلم😍
من خودم تنبلی خفیف داشتم این ماه کاملا رفع شد همسرم واریکوسل خفیف داره ولی آزمایشش نرماله،به نظرت من ...

حالا من کاملا بر عکس شماها بودم

خودم از عکس رنگی فراری، ولی دکترم اصرار به نوشتنش بود که سر آخرم مجبور شدم آبان ماه انجام بدم

شماهم اگه ازش واهمه ایی ندارید انجامش بدید حداقل خیالتون راحت میشه

2706