2737
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1899847 بازدید | 158267 پست
ممنونم....حالت چطوره مرضیه جان ایندفعه بعد اقدام اذیت نشدی?روز چندم سیکلت هستی?ان شاءالله بحق حضرت ز ...

قربونت شکر خوبم الحمدالله همه چیز امن و امان هست امروز ۱۹ سیکلم

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

سلام به تمام دوستان عزیز

متوجه شدم دوست عزیزمون هلیا دچار کرونا شدن با درگیری ریه و با سطح اکسیژن خون ۹۰ و الان بیمارستان بستری هستن و تبش اصلا قطع نمیشه، خدا به ۲تا دخترش رحم کنه و این مادر بهشون برگردونه هر عزیزی این پست من میخونه براش حمد و صلوات بفرسته

۳۱۰۰  تا صلوات

۱۰۵  تا حمد

به نیت شفا این دوست عزیز فرستاده شد

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال خودتونه؟؟ ببین واضح نیست بیشتر به دختر میخوره

مرضیه جان من ۱۴ روز از آمپول hcgگذشته و بی بی زدم منفی بود و دوفاستون هم خوردم.الان یعنی باردار نیستم نه؟بنظرتون نرم یه آزمایش بتا بدم؟احتمالا چند روز دیگه پریود میشم؟ممنون میشم جواب بدی

مرضیه جان من ۱۴ روز از آمپول hcgگذشته و بی بی زدم منفی بود و دوفاستون هم خوردم.الان یعنی باردار نیست ...

ن عزیزم تا موعد صبر کن اگ پری اومد ک هیچ اگ نه برو از

2728
سلام به تمام دوستان عزیز متوجه شدم دوست عزیزمون هلیا دچار کرونا شدن با درگیری ریه و با سطح اکسیژن خ ...

100صلوات

دو حمد

در دلم جایی برا هیچ کس غیراز تو نیست.....گاه یک دنیا فقط با یک نفر پر میشود...
2740

میگم که یه سوال

اگه کسی بدون دارو هم خودش فولی خوب داشته باشه

دکتر ممکنه براش آمپول آزاد سازی تجویز کنه؟

خدایا مارو در برابر چیزایی که تو حکمتشو میدونی،ولی ما هیچی ازش نمیدونیم صبور کن
ن عزیزم تا موعد صبر کن اگ پری اومد ک هیچ اگ نه برو از

سلام مرضیه جان خوبی عزیزم. من امروز رفتم سونوگرافی و گفت که ساک بارداری ۸ میلی تو رحم دیده میشه و درباره یه ساک  هم حرف میزد با دستیارش که گفت زیاد مشخص نیست. ولی به من چیزی نگفتن. نمیدونم منظورش همون اولی بود یا یکی دیگه هم هست. گفته ده روز دیگه دوباره برم پیشش. و دکترم شماره خودش را هم داد گفت اگر لکه بینی داشتی بهم خبر بده. راستی اینجور که حساب میکرد هفته پنجم هستم

من هستم. چرا اینجوری نگا میکنی    

فک کردم کسی نبست😄

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم

سلام بچه ها،شبتون بخیر،من رفتم ان تی و خداروشکر خوب بود،فقط جفتم پایین بود و یک کیست تخمدان هم داشتم ،حالا  باید برم دکتر ببینم چی میگه

از همتون بابت دعاهاتون ممنونم مهربونا،خیلی بهم لطف کردین،انشاالله همه ی باردارا به سلامتی زایمان کنن،و همه ی منتظرا همین ماه نی نی بچسبه به دلشون💚❤دعاگوی همتون هستم

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤       
@nihan99     عزیزم سونو NT رفتید؟

سلام عزیزم بله رفتم،ممنون به یادم بودین

خداروشکر خوب بود،فقط جفت پایین بود و یک کیست تخمدان داشتم،انشاالله برم دکتر ببینم چی میگه

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤