2733
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1899848 بازدید | 158267 پست
من هستم. چرا اینجوری نگا میکنی    

بنا به هستنه منم هستم خب🤪

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
پارسال از داد خیلی بهتر بود الان این همه ویتامین خوردیم و …. برعکس شده این ماه میخاستیم اقدام کنیم & ...

کلا ویتامین نهایت ۴۰ روز بیشتر بشه نتیجه عکس داره

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به تمام دوستان عزیز

متوجه شدم دوست عزیزمون هلیا دچار کرونا شدن با درگیری ریه و با سطح اکسیژن خون ۹۰ و الان بیمارستان بستری هستن و تبش اصلا قطع نمیشه، خدا به ۲تا دخترش رحم کنه و این مادر بهشون برگردونه هر عزیزی این پست من میخونه براش حمد و صلوات بفرسته

۲۹۰۰  تا صلوات

۱۰۲ تا حمد

به نیت شفا این دوست عزیز فرستاده شد

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
چله نور روز نهم به نیت باردار شدن مامان روشا انشالله این دوست عزیزمونم بزودی حاجت روا بشن

زیارت آل یاسین و ذکر یا نور خوانده شد به نیت مامان روشا انشااله حاجت روایی ایشون و بچه های تاپیک  

💫خدایا شکرت💫
2728
ماماردشا،سونو شدم تو پریودی روز دوم،چپ زده پی سی او،راست  ۶ و۷ چپم ینی کار نمیکنه؟

چرا عزیزم کار میکنه. فولی های سمت چپ کوچیک بودن یعنی.  با تقویت و نهایتا دارو اوکی میشه. نگران نباش

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
برا من همچنان دوتا خطه 

خب آزاد نشده حتما البته کیتت مکس باشه دو خط میمونه

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
سلام به تمام دوستان عزیز متوجه شدم دوست عزیزمون هلیا دچار کرونا شدن با درگیری ریه و با سطح اکسیژن خ ...

۱۰۰صلوات یک حمد شفا

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
2740
من کاری به طرز روش و اقدامش ندارم اگ اینطوره ک ۲اقدام باشه فقط اینجا خیلیا ۲تا اقدام رفتن هنوز بارد ...

معمولا هیچ کس از روشش که نتیجه عکس داده استوری نمیزاره🤣

کلا هییچ روشی صددرصد نییس حتی همون آی یو آی 

ولی چند تا دکتر و ماما چه حضوری چه مجازی مشاور گرفتم دوتا اقدام زمان تخمک گزاری پیشنهاد دادن 

سلام عزیزم خوبی؟ من منفی شدم باز     شما بی بی نزدی؟ چه خبر؟ واژنت 🤭 بهتره؟

سلام شکلات جونی

اشکال نداره عزیزم

ماه بعدی غافلگیرش میکنی😅

منم تا موعدم صبرمیکنم. ولی مطمئنم منفی میشه. 

میدونی چیه اگه منفی بشه خوشحال تر میشم چون این ماه هیچ کدوم از دوستام که باهم بودیم بی بی مثبت نشدن. منم نمیخوام مثبت بشم. 😑 😑 😑 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
ممنون عزیزم  امروز سونو رفتم فولیکول دارم.  سونوگرافی گفت تا شب آزاد میشه .به آمپول نیازی ...

میخوای کیت امتحان کن حالا

ولی وقتی دارو مصرف میکنی اگه آزادسازی بزنی خیلی بهتره چون مطمئن میشی از آزادشدنش و هزینه که برا رشد فولیکول کردی که خییلیم زیاده آمپولاش هدر نمیره

ان‌شاالله آزاد شده باشه

من ماما مریمو تواینستا دنبال میکنم. چیزی در مورد اقدام نگفته که

استوریش ببین به یکی از اقدامی ها دوتا اقدام داده با آمپول یکی ۲۴ و یکی ۳۶ ساعت بعد آزادسازی

بدون آزاد سازی هم گفته بعد مثبت شدنش فردا و پس فرداش

برو ببین 

سلام به تمام دوستان عزیز

متوجه شدم دوست عزیزمون هلیا دچار کرونا شدن با درگیری ریه و با سطح اکسیژن خون ۹۰ و الان بیمارستان بستری هستن و تبش اصلا قطع نمیشه، خدا به ۲تا دخترش رحم کنه و این مادر بهشون برگردونه هر عزیزی این پست من میخونه براش حمد و صلوات بفرسته

۳۰۰۰  تا صلوات

۱۰۳ تا حمد

به نیت شفا این دوست عزیز فرستاده شد