2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1899763 بازدید | 158267 پست
😥😥😥😥😥 یعنی حالش خوب نیست مرضیه؟؟؟؟ 😣

ن عزیزم دختراش از حالش خبر ندارن بهشون گفتم خبر جدید گرفتن بهم حتما بگن میگفت از دیشب تا الان تبش قطع نشد

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به تمام دوستان عزیز

متوجه شدم دوست عزیزمون هلیا دچار کرونا شدن با درگیری ریه و با سطح اکسیژن خون ۹۰ و الان بیمارستان بستری هستن و تبش اصلا قطع نمیشه، خدا به ۲تا دخترش رحم کنه و این مادر بهشون برگردونه هر عزیزی این پست من میخونه براش حمد و صلوات بفرسته

۲۷۰۰  تا صلوات

۹۲ تا حمد

به نیت شفا این دوست عزیز فرستاده شد

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2728
سلام به تمام دوستان عزیز متوجه شدم دوست عزیزمون هلیا دچار کرونا شدن با درگیری ریه و با سطح اکسیژن خ ...

10تا حمدو۲۰۰صلوات براش میفرست

انشالله خدا کمکش کنه زودتر سلامتیشو بدست بیاره🙏🏻❤️

بـِخند بِزار هَمه بِفَهمَن قَوى تَر اَز ديروزى!♡
من کاری به طرز روش و اقدامش ندارم اگ اینطوره ک ۲اقدام باشه فقط اینجا خیلیا ۲تا اقدام رفتن هنوز بارد ...

سلام مرضیه جون.خوبی عزیزم میشه عکس ان تی زن داداشم ببینی جنسیت حدس بزنی ممنونم

2738
خانوما میخام بادکش. انجام بدم..برا اولین بار..از چندم پری..باید انجام داد

من از سوم انجام میدم چون روز سوم خونریزیم کم میشه اگه از شما زیاده از روز پنج انجام بده تا ١٤ سیکل

ن عزیزم دختراش از حالش خبر ندارن بهشون گفتم خبر جدید گرفتن بهم حتما بگن میگفت از دیشب تا الان تبش قط ...

خیییلیییی ناراحت شدم. ایششالا که زود خوب خوب بشه 😔

من براش امن یجیب میخونم. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚

سلام خدمت همه مامان خوشکلا

روز نهم چله نور ادا شد به نیت حاجت روایی مامان روشا نازنین

ان شاالله همه دوستان به خواسته دلشون برسن

خدایا مارو در برابر چیزایی که تو حکمتشو میدونی،ولی ما هیچی ازش نمیدونیم صبور کن
تو پری نباید گذاشت؟؟ اخه من از۲..۳پری میذارم

من نمی‌ذارم .میگن باعث میشه خون پریودی انحراف پیدا کنه.

من خیلی وسواسیم  اگه یه درصدم مشکل داشته باشه انجام نمیدم.

اینجا دوستان بودن تو پریودی هم میذاشتن. ولی من ریسک نمیکنم بعد پاک شدن بادکش میذارم تا تخمکگذاری

خدایا بابت همه چیزهایی که به صلاحم نبودونشد شکرت🙏🙏🙏  حتی اگه گریه کردم😭 حتی اگه غر زدم 😩حتی اگه ازت شاکی شدم😤
من الان باتاپیکتون آشناشدم،منم به جمعتون بپذیرید و واسه دوباره مادر شدنم دعاکنید،دوساله اقدامم 😔

خوش اومدی 💕

انشالله توکلت به خدا باشه.🙏

خدایا بابت همه چیزهایی که به صلاحم نبودونشد شکرت🙏🙏🙏  حتی اگه گریه کردم😭 حتی اگه غر زدم 😩حتی اگه ازت شاکی شدم😤
2706