2752
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1905418 بازدید | 158308 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو عکس واضح نیست ولی کیتای 4روزم عین همه 

تقریبا مثل هم هستن یعنی اوج و کمرنگی نداره

شاید کیت روی شما درست جولب نمیده باتوجه به اینکه میگی سیکلت ۳۱روزه ست و امروز ۲۰ سیکلته

مارک کیتت چیه؟

قبلا انگار گفتی ۱۷و۱۸سیکل کیت نزدی یا عکسشو نداری درسته؟

سلام به هر آنچه که به موقعش می آید  خدایا شکرررت
2731
تقریبا مثل هم هستن یعنی اوج و کمرنگی نداره شاید کیت روی شما درست جولب نمیده باتوجه به اینکه میگی سی ...

ورا زدم تو همینا هست از سیزدهم بشمارین از سیزدهم 16دوتا کیت زدم و تقریبا از همش پر رنگ تره ولی با این حال از تی کمرنگ تر بود کیت مارک ریما 

تقریبا مثل هم هستن یعنی اوج و کمرنگی نداره شاید کیت روی شما درست جولب نمیده باتوجه به اینکه میگی سی ...

نه کیت زدم کیتا پیشم نبود گفتم الان عکس گرفتن برام فرستادم همینا هست عکسا 

ممکنه هنوز تخمک گذاری نبوده باشه ؟یاممکنه این ماه نداشته باشم تخمک گذاری ؟

سلام قاصدک جونم...خوبی گلم...محمد حسین جان خوبه...من موفق نشدم گل پسریتو ببینم میشه عکسش بزاری ببینم ...

سلام عزیزم.. ممنون خوبه خداروشکر 

باشه... هروقت بودین میذارم

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
ممنون عزیزم بنظر که چیز ترسناکی نمیاد...  ممنون که اینقدر دقیق توضیح دادی،  لطف کردی 🙏🙏 ...

خواهش میکنم عزیزم. دیگه استرس نداشته باش. بهت قول میدم خیلی راحت تر از اون چیزیه که فکرشو میکنی 😉

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
ممنون عزیزم. می‌دونی خودم فک میکنم بدون آمپول آزاد شه .ولی دکتر برام آمپول نوشته. روز ۱۴ و۱۶ سیکل ...

ببین من جات باشم میزنم. اگه آمپول نزنی هم شاید خودش آزاد شه ولی خب اگه بزنی حتما آزاد میشه. چرا ریسک کنی خب؟؟؟ بزن که مطمئن باشی آزاد میشه. منم اگه این ماه نتیجه نگیرم ماه بعد حتما میزنم. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚

چله نور به نیت مامان روشای عزیز خونده شد انشالله حاجت روا‌شی دوستم انشالله که با بی بی خوشگلش خوشحالمون کنی🥰

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا

بچه ها من از فردای اخرین اقدام پهلو راستم حالت گرفتگی داره ویه سری دردای پریودی میاد میره...فردای.شب اخرین اقدامم پهلو راستم حس میکردم توش اتیش گرفته سیخ میزنن بهش ...الانم انگار قبل تخمک‌گذاری دیدین چطوری میسه تخمدانها و پهلوها اونجورم‌‌‌..به نظرتون امیدی هست🤣😅😍سینه هامم‌مخصوصن همین راستی تیر میکشه....امروز ۲۰ سیکلم تازه...سیکلامم ۳۰ روزس...اخرین اقدامم ۱۸ سیکلم بود

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
2706