2752
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1905418 بازدید | 158307 پست
با آمپول کیت درست جواب نمیده عزیزم. 

فقط آمپول اچ ام جی زدم. آزادسازی نزدم بازم درست نشون نمی ده.

خدایا بابت همه چیزهایی که به صلاحم نبودونشد شکرت🙏🙏🙏  حتی اگه گریه کردم😭 حتی اگه غر زدم 😩حتی اگه ازت شاکی شدم😤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

انشالله برای شما عفونتی در کار نباشه،🙏. منم به همین خیال که سالمم وعلاعمی ندارم اصلا معاینه نمی‌رفت ...

یاخدا

من ۵ساله خبر ندارم خدا بخیر کنه

حتما فرصتش پیش بیاد میرم برای چکاپ و پاپ اسمیر

تااون روز از نگرانی میمیرم و زنده میشم

سلام به هر آنچه که به موقعش می آید  خدایا شکرررت
عزیزم هنوز به مرحله تاخیر نرسیدم، امروز موعدمه.  علائم خاصی ندارم. فقط از چند روز بعد از اقدام ...

سلام عزیزم شما عکس رنگی تاحالا گرفتید؟ 

دکتر واسم نوشته اما خیلی استرس دارم... 

لطفا اگه تونستم راهنماییتون کنم واسه سلامتی بچه هام صلوات مهمونم کنید ممنونم❤️
2731
سلام عزیز دل خوبی؟تو دلی گلت خوبه؟ بنظرت این واقعیت داره که طبع برگرده مثلا من بعد از زایمان دخترم ...

سعی کن متعادل مصرف کنی 

یک دکتر تو اینستا میگفت مصرف زیادی گرمیجات و داروها نتیجه عکس داره

ایشالاا دعا کنید بچم سالم باشه بچم سالم باشه من دیگه از خدا هیچی نمیخام 

انشالا که خدا بهت یه نی نی سالم و خوشگل و ناز میده عزیزم.  مثبت فکر کن تا انرژی مثبت جذب کنی. این خیلی مهمه 😉

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
گلم من از روز 13همش دارم راس ی ساعت خاص و باشرایطی ک گفتین کیت میزنم تا دیروز ک 19هم بود کیت زدم هنو ...

عزیزم ادرارت هر روز مثل هم بوده میگم شاید رقیق باشه و بخاطر همین کیت کمرنگ شده باشه

بی زحمت همه کیتارو بذار کنار هم عکسشو بفرست

الان که نه همون اول گذاشته بود من نبودم تو سایت که ببینم

اخه منم ندیدم حتی همون اولش

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
فقط روز 17سیکلم زیر دلم ی نیم ساعتی درد گرفت بعدم دردل ول شد نمیدونم چی بود 

۱۷سیکل کیت زدی؟

احتمالا تخمک گذاریت بوده ترشح کشسانی هم داشتی؟

الان چند سیکلی ترشحت غلیظ و لوسیونی شده؟

یاخدا من ۵ساله خبر ندارم خدا بخیر کنه حتما فرصتش پیش بیاد میرم برای چکاپ و پاپ اسمیر تااون روز از ...

عزیزم سیستم بدنی هرکسی باهم فرق می‌کنه.انشالله برای شما چیزی نیست .از الان برای چیزی که اتفاق نیفتاده ناراحت نباش.

من از کم شانسیم بود. البته خیلیم استخر میرفتم. دیگه از اون به بعد رنگ استخرو ندیدم

خدایا بابت همه چیزهایی که به صلاحم نبودونشد شکرت🙏🙏🙏  حتی اگه گریه کردم😭 حتی اگه غر زدم 😩حتی اگه ازت شاکی شدم😤

سلام من طبق تاپیک های قبلی بی بی هاله کمرنگ انداخته یکیش پررنگ یکی کم‌رنگ تا الان چند تا امتحان کردم همینطور بود ولی روز موعدم رفتم آزمایش خون بتام ۲بود و منفی شد الان هم نهم هست من هنوز پریود نشدم آخرین پریودمم ۸آبان بود دوره م فکر کنم پنج روزه س باید سوم میشدم 

سلام عزیزم شما عکس رنگی تاحالا گرفتید؟  دکتر واسم نوشته اما خیلی استرس دارم...

عزیزم اصلا نترس من چند ماه پیش رفتم عکس رنگی انداختم.

دردش در حد دردای پریودی وگرفتگی زیر دله.

2706