2733
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1898943 بازدید | 158264 پست
بلد نیستم بذارم😅

برو نی نی سایت من.اطلاعات کاربردی..

آخرش نوشته وضعیت واینا تیکر بارداری فعال کن 

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
شیاف اگ‌میزاری اگ لکه بینی داری مقعدی اگ‌نداری  واژنی

لک که ندارم 

واژنی تا ته بذارم؟

اشکالی داره اگه مقعدی بذارم؟

خدای مهربونم،ریزدونه ای که در وجودم نهادی و به سلامت بغل بگیرم و لیاقت نگهداری از هدیه ی ارزشمندتو داشته باشم،پروردگار عزیزم فرزندم توانمند و مفید بشه جوری که دنیا به وجودش نیاز داشته باشه،💌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالت تهوع و سردرد و هیچی نداری؟

نه خدا رو شکر گهگاهی سردرد اونم اگه خوابم کم باشه...

خودت چند هفته ای؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
به سلامتی پس یه جورایی با هم پیش میریم ایشالله به سلامتی بچتو بغل بگیری،بچه اولته؟

قربونت همچنین خودت عزیزم.‌‌

نه دوم.‌‌

شما اوله؟؟

2731
لک که ندارم  واژنی تا ته بذارم؟ اشکالی داره اگه مقعدی بذارم؟

نه مقعدی بزار بهتره میزنی دهنه رحمت زخم میکنی حالا خر بیار باقالی بار کن

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
قربونت همچنین خودت عزیزم.‌‌ نه دوم.‌‌ شما اوله؟؟

منم دوم

خدای مهربونم،ریزدونه ای که در وجودم نهادی و به سلامت بغل بگیرم و لیاقت نگهداری از هدیه ی ارزشمندتو داشته باشم،پروردگار عزیزم فرزندم توانمند و مفید بشه جوری که دنیا به وجودش نیاز داشته باشه،💌
2738
نه مقعدی بزار بهتره میزنی دهنه رحمت زخم میکنی حالا خر بیار باقالی بار کن

مرسی

1000صلوات فرستاده شد💚💚💚🙏🏻🙏🏻🙏🏻

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
منم یکی 2 ماهه اینطوری شدم. میگن بخاطر اقدامه. گاهی وقتا عقب جلو میشه پری ها و گاهی هم زیاد و کم.&nb ...

ممنون لطف کردی..🙏😍آره منم میخوام ازماه بعد باداروی گیاهی پیش برم ببینم چی میشه..خدا کنه همگی زود نتیجه بگیریم بحق امروز..راحت بشیم..🙏

منم اینماه فقط ٢ روز پریود شدم...ولی بعدش تا ده روز لک بینی خیلی کم داشتم روزی یه لک کوچیک...نمیدونم ...

آهان نمیدونم منم اولین بار بود..اینطور شدم من همیشه چهار روز پری میاد..بعد کم میشه.ولی نه یدفه تو سه روز کامل قط بشه..ممنون از جوابت ایشالا که نرماله

2706