2737
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1898936 بازدید | 158264 پست
باشه مرسی عزیزم ممنونم که کنارمید خیلی دلگرمی هستید برام

روژان جان خیلی خوشحال شدم عزیزم خداروشکر که حالت خوبه🙏🧿

ان شاءالله بسلامتی و بی دردسر بقیه راه رو طی کنی و زایمانتم براحتی باشه خانم گل🌺 به حق حضرت محمد(ص) گل پسرتو صحیح و سالم بغل بگیریش.  الهی آمین🙏

سوره مریم به نیت ستایش عزیز.😘😘😘😘

انشاءالله حاجت رواشن و یه گلپسری سالم وصالح تو دلش باشه اللللهی آمیییییین🙏🙏🙏🙏🙏

خدایا بابت همه چیزهایی که به صلاحم نبودونشد شکرت🙏🙏🙏  حتی اگه گریه کردم😭 حتی اگه غر زدم 😩حتی اگه ازت شاکی شدم😤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنوندکلی منم انجام دادم الن خونه استراحت میکنم خیلی استرس داشتم. خیلی راحت بود

خدا نی نی گلت رو برات حفظ کنه عزیزم🌺🙏 ان شاءالله به حق حضرت محمد خدا پسر شمارو هم بسلامتی بذاره تودامنتون🙏

مراقب خودت باش عزیزم😊

روژان جان خیلی خوشحال شدم عزیزم خداروشکر که حالت خوبه🙏🧿 ان شاءالله بسلامتی و بی دردسر بقیه راه رو ...

فدات بشم عزیزم انشالله ب زودی دامنت سبز بشه بیای و خوشحالمون کنی ،😍😍😍

😍خدایا شکرت 😍
2728
خدا نی نی گلت رو برات حفظ کنه عزیزم🌺🙏 ان شاءالله به حق حضرت محمد خدا پسر شمارو هم بسلامتی بذاره تو ...

فدات عزیزم،الهی که دعای خیرت تو زندگی خودت برمیگرده😍

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
سلام عزیزم حالت چطوره؟ بهتری؟  من جهت دخترزایی اقدامم هست. مگراینکه موقع اقدام توتشت سرکه و آب ...

تو تشت سرکه هم باید خیلی خیلی خیلی کم سرکه بریزی ن اینک زیاد ک کل اسپرم ب فنابره. 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
خداروشکر عزیزم  خیلی مراقب خودت و گل پسری باش😍

فدات عزیزم،مرسی 😍😍

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
2738
@marziye68    عزيزم الان نميشه به چلتون اسممو اضافه كنيد 🙏🏻

اسم‌ شما اضافه کنم؟؟؟

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
سلام عزیزم خوبی به سلامتی انشالله باقی بارداریت بی خطر و به سلامتی بگذره و نی نی نازتو با دل خوش بغل ...

ممنونم عزیزم،انشاالله شمام بسلامت نی نی نازت رو بغل میگیری😍

اسم‌ شما اضافه کنم؟؟؟

آره عزيزم هر روز سوره مريم بخونم فقط

يا حسين عاشقى ام عاشق ديوانه كيمين        💚💚          كوى عشقوندا يانان عاشق مستانه كيمين.       💚💚              خدا جونم سه تا گل منو در پناه امام حسين حفظ كن.       🍎🌷🌷
خدا نی نی گلت رو برات حفظ کنه عزیزم🌺🙏 ان شاءالله به حق حضرت محمد خدا پسر شمارو هم بسلامتی بذاره تو ...

فدات عزیزم ،انشاالله به زودی بی بی  مثبتت را ببینیم ذوق کنیم

خوب خداراشکر ک جفتتون

@روژان22    

@افتابگردوون    

پساری گذاشتین جو تاپیک تا حدودی اروم‌شد انشالله ک ارمان ۱۴۰۰ هم بره امینو بشه جوابش بیاد کلا خیال هممون راحت بشه 

آره عزيزم هر روز سوره مريم بخونم فقط

بله هر روز البته قبلش نیت کلی خودت میگی بد هر روز به ینابت یکی از اسامی هایی ک تو لیست هست مثلا روز ۱۱ ک به نیت ستایش هست میخونی ک میگن اینطوری خدا حاجت طرف زودتر میده. چون‌ ما ده روز خوندیم شما از روز ۱۱شروع کن با ما ولی خودت روز اول بدون و دراخر روز سی ک تموم شد اون ده نفر بالایی روزی ب نیست یکیشون بخون تا چهل روزت کامل بشه

بله هر روز البته قبلش نیت کلی خودت میگی بد هر روز به ینابت یکی از اسامی هایی ک تو لیست هست مثلا روز ...

آها پس امروز روز يازدهم هست 

سعى مى كنم روزى دو تا بخونم تا اون هايى كه نخوندم هم ادا بشه 🍎

يا حسين عاشقى ام عاشق ديوانه كيمين        💚💚          كوى عشقوندا يانان عاشق مستانه كيمين.       💚💚              خدا جونم سه تا گل منو در پناه امام حسين حفظ كن.       🍎🌷🌷
2706