2737
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1899847 بازدید | 158267 پست
امیین 🙏🙏🙏دوستان اگر پستم رو دیدید برای ارمان ۳ تا صلوات بفرستید . ممنون 🙏🙏🙏

😭😭😭😭😭😭😭😭

ممنونم ازت.

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی خوشحال شدم وزنش خوب بود آخه بهم گفته بودی چند روز یه بار بستنی بخور دیگه همین کارو کردم البته م ...

نوش جون😄

یکم اگه دوست داری قلوه بپز بخور

گوشت کبابی بخور

چیزای مقوی بخور خودتم انرژی بگیرید

میوه و سبزیجات هم حتما بخور

روزی ۳۰ گرم بچه تقریبا وزن میگیره... تا به دنیا بیاد وزنش خیلی خوبه.... تو فکرش نباش

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
سلام دوستم ...منو یادت هست؟کل دارو خونه های شهرم و شهر بغلو گشتم کیت مطمئنی نداشتن...دیجی کالام تا ب ...

سلام عزیزم

از دیجیکالا بگیر.. واسه من دو روزه رسید

اقداماتت رو یک شب درمیون برو... اگه از روی علائم متوجه میشی کی تخمکگذاری هست، همون روزا هر شب اقدام کن

ان شاالله که این ماه نتیجه میگیری

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2740
آره ترشحاتم زیاد میشه گاهی هم لک بینی پیدامیکتم

اگه لکه بینی پیدا میکنی حتما به دکتر بگو... خدایی نکرده زخم نداشته باشی

البته بعضیا هم طبیعی هست واسشون... ولی به دکتر بگی بهتره.. اینجوری خیالت راحت میشه

توروخدا واسم صلوات بفرس ۵ تا ب نیت من

چشم.. یه تسبیح میفرستم

ان شاالله که به زودی نتیجه ی خیر ببینین🤲🤲

اگه لکه بینی پیدا میکنی حتما به دکتر بگو... خدایی نکرده زخم نداشته باشی البته بعضیا هم طبیعی هست وا ...

ن عزیزم معاینه و پاپ اسمیر که رفتم ....یبارم قبلا رفتم گفت موقع تخمک گذاریت که لک بینی در حد ی قطره پیدا میکنی

جنسیت خاصی مورد نظرتون هست؟ یا فرقی نداره

سلام خوبی ستایش جون چه خبر باردار نشدی؟ 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد