2733
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1900516 بازدید | 158270 پست

سلام دخترها

همسرم آز اسپرم داد نسبت به پارسال خیلی تغییر کرده😔

بجز تعداد که پارسال ۴۰۰ میلیون بود الان ۵۰۰ بقیه چیزها اومده پایین

مورفولوژی از ۵۰ درصد به ۲۰ درصد رسیده

سرعت رو به جلو از ۳۵ به ۳۰

سرعت کند از ۳۳ به ۲۶

ویسکوزیتی هم غیر نرمال شده یعنی اسپرم ها چسبنده هستند برا همین شکل و سرعت کاهش پیدا کرده

دکتر ویتامین سی و قرص جوشان استیل سیستئین داده

خیلی نا امیدم تو رو خدا بگید با این شرایط میتونم به بارداری طبیعی فکر کنم اصلا

کسی بوده ویسکوزیته آب نرمال بوده باشه اما خوب شده باشه؟

در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ ای خسته ‌ام مکن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه پررنگ بشه یعنی بتا داره بالا میره واثر امپول نیست به نظرم فردا نه پس فردا بزن اگه پررنگ شددیگه م ...

خداکه حامله باااشم حوصله رژیم ندارم دیگه .. باشه عزیزم چشم سه شنبه دوباره بی بی میزنم

یه مادر
والله برایه من روز ۱۴ اثرش بوده لامصب

بستگی ب بدن داره لعنتی امپول همینه بدیش اخه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2731
مرضیه جان بر اساس این تحربه هایی ک تو این تاپیک ب دست اوردی چقد امکان داره حامله باشم؟ @marziye68 ...

امکان همه چیز هست ۵۰ ب ۵۰ هست موعدت کی هست؟؟؟

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2740
خداکه حامله باااشم حوصله رژیم ندارم دیگه .. باشه عزیزم چشم سه شنبه دوباره بی بی میزنم

انشالله از این بلاتکلیفی متنفرم منم الان مثله شمام روز ۴ بیبی چک زدم فورا روشن شد قبل از امپول ولی تو عکس مشخص نیست اما معلومه نیاز به نور نداره الان که دیگه امپول زدن نمیتونم بزنم تا شنبه وقته از مایشمه یعنی نه میتونم دلمو قرص کنم نه میتونم نا امید بشم میگم کاش اصلا نمیزدم

نیومده برات

نه

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
یا چارشنبه یا پنجشنبه .. هاله رو دیدی؟؟

نه راستش، خوب ندیدمش!  ولی هنوز خیلی زود بوده واسه بیبی چک. ۳،۴ روز تا موعدت مونده عزیزم.‌فکر و خیال نکن. یکم صبر کن 😉 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
@marziye68     عزیزم ممکنه بهم کمک کنی😔

ببین طبع همسرت میدونی چیه؟؟  طب سنتی خیای میتونه کمک کنه

خرنوب جنسینگ و عسل باهم میکس کن ک هرروز ناشتا بخوره

جوشونده عرق کاسنی هم خوبه

میتونی بهش ال کارنتین بدی 

سن پلاس و ویتامین ای ی شب در میون

لباس زیر تنگ نپوشه اصلا شلوار لی جذبم نپوشه

2706