2737
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1899832 بازدید | 158267 پست

قرص اوابوست چقدگرونههه خانما چیزای گیاهی چی خوبه بخورم برا تقویت تخمک

درتاریخ۱۴۰۱/۱۰/۱۷    فرشته کوچولوی من زمینی شد خیلی دوستت دارم دخترم😍😍یه صلوات میفرستین برا سلامتی دخترم ممنون😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم خوبی منم تو اقدامم‌. ۵ روز دیگه مونده به پری صبح ها که بیدار میشم خیلی حالت پریودی دارم و ...

سلام عزیزم میگم بذار ده یا پونزده روز از پریود شدنت بگذره بعد بی بی چک بزن من یه دفه ده روز عقب انداختم روز یازده خاستم برم بیبی بزنم پریودشدم

من ۴ ماه😔😔😔😑

منم این ماه اقدام کنم میشه۴ماه دوتا سقطم داشتم براتقویت تخمک شماچیامبخورین

درتاریخ۱۴۰۱/۱۰/۱۷    فرشته کوچولوی من زمینی شد خیلی دوستت دارم دخترم😍😍یه صلوات میفرستین برا سلامتی دخترم ممنون😘
2731
من عین روز تخمک گذاری درد تخمدان دارم...چند شنبه باید پریود شی؟

من هر ماه ۱۷ به ۱۷ میشم سی روزه ام دقیق..فقط ماه میش ۱۵ شدم دوروز جلو انداختم...الان نمیدونم ۱۷ در نظر یا ۱۵ 😅

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
خیلی خوبه که جلو انداختی این نشون میده اسپرم شوهرت بهتر شده

ببخشید برااسپرم چیا گیاهی خوبه بدم بخورن

2740
هیچی والا ... ماه پیش کیوتن خوردم...چرا سقط شدن

شنیدم میگن قبل تشکیل شدن قلب بخاطر ضعیف بود تخمک یاسپرم هستش

کلا گرمیجات بخوره عسل سیاهدانه خرما شیره موز کشمش

چندوقت بدم تاثیر میکنه

همش انتظار میکشی بعدضد حال میخوری خیلی سخته

هی روزگار چی میشه گفت دیگه...واقعن این دوهفته مخصوصن این هفته اخرش خیلی ادم بلا تکلیفه

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
کلا بده بخوره دگ....چند سالته بچه اولی!؟

۲۲سالمه اره بچه اول