2726
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1896194 بازدید | 158202 پست

سلام دوستان خوبین یسوال دارم سونو و تاریخ اخرین پری چقدر باهم تفاوت دارع ؟من ب حساب اخرین پری 7هفته و پنج روز میخام برم سونو ولی ب حساب تخمک گذاری کمتر میشه ممکنه قلب تشکیل نشده باشع من گیج شدم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام دوستان خوبین یسوال دارم سونو و تاریخ اخرین پری چقدر باهم تفاوت دارع ؟من ب حساب اخرین پری 7هفته ...

سلام

برا من ۲روز تفاوت داشت

خیلی اختلاف ندارن

بـِخند بِزار هَمه بِفَهمَن قَوى تَر اَز ديروزى!♡
2728
سلام والا  راستش منم حس پریودی دارم منم ۵ روز مونده😟

سلام عزیزم خوبی منم تو اقدامم‌. ۵ روز دیگه مونده به پری صبح ها که بیدار میشم خیلی حالت پریودی دارم و پاهام ضعف میکنه.

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....

سلام عزیزان میشه نی نی منو حدس بزنید جنسیتش رو 

برای عمر طولانی و باعزت پدر مادرم یه صلوات مهمونم کن دخترم خیلی زود داری بچه بزرگه میشی فداتشم میشه برای سالم دنیا اومدن نی نی تو دلیم برام دعا کنید شرایط خاص دارم  
سلام عزیزم خوبی منم تو اقدامم‌. ۵ روز دیگه مونده به پری صبح ها که بیدار میشم خیلی حالت پریودی دارم و ...

والا انقد علایم شبیه همن پری و بارداری واقعن نمیشه بگیم ...من برعکس شما شبا حس پری دارم..کف پام گاهی داغ میشه....ولی من خیلی علایم اهمیت نمیدم چون واقعن هیچی ملاک نیس...امیدمون به خدا باشه....انشالله که نتیجه بگیریم دیگه ازین اقدامای سخت و خسته کننده😔

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
جدی ؟خب من 17پریودی تخمک گذاریم بوده میگم ینی اگه 17,روز اختلاف باشع شاید قلب تشکیل نشده باشه 

انشالله ک تشکیل شده

میخای چن روز دیگ صبر کن

بـِخند بِزار هَمه بِفَهمَن قَوى تَر اَز ديروزى!♡
والا انقد علایم شبیه همن پری و بارداری واقعن نمیشه بگیم ...من برعکس شما شبا حس پری دارم..کف پام گاهی ...

سلام گلم شماچندوقته اقدامی

درتاریخ۱۴۰۱/۱۰/۱۷    فرشته کوچولوی من زمینی شد خیلی دوستت دارم دخترم😍😍یه صلوات میفرستین برا سلامتی دخترم ممنون😘
2706