2733
2739

دوستم جلسه داشت شمال  و براش از طرف محل کارش هتل هم گرفته بودن منم باهاش رفتم بیشترم خواستم برم ببینم میتونم ویلا پیدا کنیم خیلی با هم گشتیم هرروز تو املاکیها بودیم هیچی با مبلغمون پیدا نشد هیلی حرص خوردم   ، حالا سوالم به نظرتون کار من اشتباه بود؟؟؟؟؟؟ کار من نردونه است؟؟؟؟ اشتباه کردم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چی بسپارم؟

اینکه اون کار ویلا رو انجام بده میفته رو قلتک برات

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'
به نظرت من اشتباه نکردم خودمو درگیر کارهای مردونه کردم؟

گفتم اشتلاه کردی خودت ب جایی نمیرسی بده واداشت برات انجام بده 😡

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'
2738

واسه این سوال تاپیک زدی التماس میکنی.؟😑

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
داداشم که تو این کارها نیست باید شوهرم انجام میداد

تو میخوای ویلا بخری خود دانی

نه اشتباه نکردی بعضی خانما املاک دارن 

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶

اینهمه التماس کردی بیایم تاپیکت که بگی چرا کار مردونه کردی؟؟

خیلی خوبی تو

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706