2733
2739
عنوان

حق با داداشمه یا زن داداشم؟

524 بازدید | 41 پست

داداشم پزشک عمومیه و خانمش متخصص زنان

از بیرون چش درآرن ولی باطن زندگیشون زیاد جالب نیس

چن وقت پیش برادر زن داداشم داداشمو تو خیابون دیده بود داداشم میخواسته سلام کنه اون سرشو انداخته پایین اینم دگ طرفش نرفته سلام نکرده 

بعد اون رفته به زن داداشم گفته شوهرت به من سلام نکرد زن داداشمم اومده با داداشم دعوا کرده گفته منم خانواده ی تو رو هر جا ببینم تحویل شون نمیگیرم اونم گفته تو بیخود میکنی مگه خانواده ی من تا حالا به تو بی احترامی کردن؟! 

الان چن ماهه سر این قضیه قهرن 

داداشم طبقه پایین خونه شون زندگی میکنه خانومش و دخترش بالا

هرکس خریداشو خودش انجام میده و آشپزیم هر کس خودش میپزه میخوره، حرفم نمیزنن

خیلی ضایعس واقعا🤦‍♀️

من ازشون 20 سال کوچکترم خودمو در حدی نمیبینم که دخالت کنم تو دعواشون اما خیلی دلم میخاد آشتی کنن

زن داداشم خیلی بی سیاسته راحت میتونه شوهری مث داداشمو جذب خودش کنه اصن درکش نمیکنم چرا خودشو از چشم شوهرش میندازه

داداشمم زبونش تلخه مث عقرب

اه

مث آدم نمیتونن زندگی کنن به هم محبت کنن

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستش منم یکی نگاه نکنه سلام نمیدم

دقیقا 

خاک بر سرش که اومده چغلی هم کرده زندگی این دوتا رو بهم ریخته

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
2731
هردو بی سیاستن 

آره

برادرم علاقه شو به خانمش از دست داده

به نظرم لازم نیست اینقدر مشکلاتشون را بزرگ کنن که همه بفهمن ، این مسائل ساده نیاز به این همه درگیری و گروکشی نداره باید بین خودشون  حل کنن، شما هم تا حد امکان دخالت نکنید بهتره 

2738
باور کن منم اعصابم خورد شد..  نمیتونی با هر دو صحبت کنی پا درمیونی کنی.. شاید تونستی آشتیشون ب ...

پاچه میگیرن

اعصاب ندارن 

منم حساسم زود ناراحت میشم بیخیال شدم

به نظرم لازم نیست اینقدر مشکلاتشون را بزرگ کنن که همه بفهمن ، این مسائل ساده نیاز به این همه درگیری ...

ببین مشکلانشون ریشه دار تر از این چیزاس

با هم نمیسازن

بخاطر بچه تحمل کردن تا حالا

دقیقا  خاک بر سرش که اومده چغلی هم کرده زندگی این دوتا رو بهم ریخته

جرقه ی اولیه رو برادر زن زده..ولی رابطه ی این دوتا هم نباید انقد آبکی باشه که با همچین چیزی این زندگی رو بسازن😐

الحمدلله رب العالمین❤
2706