2737
2734
عنوان

به عدالت خدا مشکوکم

152 بازدید | 13 پست

چرا کسی که در حق منو بچه مو زندگیم ظلم کرده و کلی حرف و تهمت توهین بارم کرده الان باید اینقدر خوشبخت باشه و کلی پول باد آورده خدا بهش بده منم فقط بشینم غصه بخورم که شوهرم آه در بساط نداره چرا اینطوریه .زندگی من باید اینقدر سخت و زجر آور باشه چرا خدا مارو نمیبینه 

هعیییی

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من شده خیلی شبا ساعتای ۵ بیدار بشم از خواب همششش بدبختیام جلو‌ چشام مرور میشن نمیدونم به ما میرسه حکمته به بقیه شانسشون خوبه😓

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️
2740
من شده خیلی شبا ساعتای ۵ بیدار بشم از خواب همششش بدبختیام جلو‌ چشام مرور میشن نمیدونم به ما میرسه حک ...

چون این مذهبی ها نتونستن جواب مارو بدن یه حکمت و قسمتی میچسبونن تهش 

مصداق عدالت خدا که قرار نیست همه اش تو این دنیا باشه

بعدم خیلی وقتها فقر ناشی از نبود عقل معیشتیه نه حکمت خدا 

حالا شما مطمئنی خیر این پول باد آورده رو میبره ؟!! 

به هر حال همه ی این مسائل امتحانه هم برای شما هم اون فرد ...شما هم الآن ایمانتون داره آزمایش میشه که به راحتی عدل خدا رو زیر سوال بردید ....

این آیه ی قرآن که میگه 

ای کسانی که ایمان آوردید،ایمان بیاورید به خدا و رسولش ،یه جورایی داره به ما میگه ،ایمانتون به درد عمه اتون میخوره 

همه ی ما ایمانهامون پر از شرک خفی و آشکار به خداست ،خدا تو همین امتحانات بهمون نشون میده که ایمانمون مشکل داره تا همینجا درستش کنیم ،همین الآن وقت داریم 

چشم بهم بذاریم وقتمون برای امتحان این دنیا تموم شده و رسیدیم به یوم الحسرت 

چون این مذهبی ها نتونستن جواب مارو بدن یه حکمت و قسمتی میچسبونن تهش 

اونا مذهبی بی سواد هستن حتی اگه عمامه به سر باشن 

مسئله قضا و قدر توسط یکسری فرقه های انحرافی ،تحریف شده ،قرن هاست در جامعه تعارف اشتباه به کار برده میشه 

از کسی سوال کنید که اسلام شناس باشه 

اونا مذهبی بی سواد هستن حتی اگه عمامه به سر باشن  مسئله قضا و قدر توسط یکسری فرقه های انحرافی ...

حالا عزیز شما بگو .منه بدبختی که بچه ام مشکل دار شده .خونه درستی ندارم کلی ام حرف وحدیث بیجا از اون آدم شنیدم من حقم آورگی بدبختیه اون حقش پول وثروت اگه این بی عدالتی نیست پس چیه

حالا عزیز شما بگو .منه بدبختی که بچه ام مشکل دار شده .خونه درستی ندارم کلی ام حرف وحدیث بیجا از اون ...

نه

میدونم الآن شما شرایط بدی دارید ولی حرفتون کاملا احساسی و بی منطقه ...شما رو درک میکنم 

کی گفته حق اون آدم اون پول نیست ؟ چون شما میگی ؟ چون حالا به شما ظلم زبانی کرده ؟ 

کی گفته شما حقت اینکه همچین پولی بهتون برسه ؟

حالا شما بگو حرفت منطقیه ؟

چون شما داری میگی و چون تو این شرایط هستید حرفتون منطقی میشه ؟

پس اگه قراره ایشون به فلاکت برسه (طبق نظر شما چون به شما ظلم کرده ) ،پس درسته که ما هم بگیم شما هم حتما یه ظلمی در حق کسی کردید که به فقر رسیدید؟!! قصد جسارت ندارم ولی خواسته ی شما به همچین سوالی میرسه ...

از حرفم ناراحت نشو ،من بازم میگم قصد ناراحت کردنتو ندارم ،منطقی داریم حرف میزنیم 

یکسری از مشکلات و حتی فقر به خاطر نداشتن عقل معشیتی خوده بنده هاست ،

نبود قدرت فکر و انتخاب های اشتباه 

خیلی معدود مشکلاتی تو زندگی هستن که شاید بشه گفت حکمت خداست 

شما صحبت های استاد شجاعی رو بخونید ،نگاهتون به ماجرا برمیگرد

برای رسیدن به هر قضایی باید قدر مناسبش انتخاب بشه 

حالا گاهی یکسری اتفاقات محدود پیش میاد ،که از بی عقلی اون شخص نبوده ،شاید شاید بشه اونجا گفت حکمت خداست 

حالا ما هر چقدر عدالت خدا رو ببریم زیر سوال چیزی از خدا کم نمیشه ولی از ما کم میشه 

خواهش میکنم تردیدهاتونو از کارشناس متخصص بپرسید شاید اینجا همین حرفهای شما باعث بشه دیگری هم دچار شک و شبهه بشه 

میدونم شرایط روحی خوبی ندارید برای همین بیشتر از این وارد بحث نمیشم 

ان شاءالله که بهتون کمک کنه