2733
2739

یه پسری از دوستای شوهرم است که از لحاظ خانوادگی و عقیدتی خیلی به خواهرم شبیه، قصد ازدواج هم داره

اتفاقا خواهر و مادرش هم با مامانم اشنا هستن اما خبر ندارن که من یه خواهر دارم😀

دلمم نمیخواد شان خواهرم پیش شوهرم کم شه، به نظرتون چطوری به طرف برسونم من یه خواهر دارم که براش مناسبه؟ 🤨

اگه خودم پسره رو میدیدم بحثو میکشوندم به این سمت اما شوهرم میگه من پسر مجرد دعوت نمیکنم خونه🙁

خانوادمم شهر دیگه ای هستن امکان اینکه پسره خواهرمو ببینه نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پیش خواهر و مادرش بحث ازدواج رو پیش بکش بعدم از خواهر دم بختت بگو😅

نمیبنمشون🙁یه مدتی برای یه کاری میرفتن پیش مامانم اما ماماتم خیلی ساده ست، اصلا نگفته دختر دیگه ای هم داره

خب دوست ندارم به شوهرم بگم که شان خواهرم بیاد پایین، قبلا هم به شوهرم گفتم که فلانی برای خواهرم خوبه ...

والا شوهرت بگه راحتتره تا خودت بگی. رودرواسی دارین مگه با هم؟ خب پس یا باید بیخیال شی یا یجایی بالاخره ببینیش که بخوای حرف خواهرت رو بزنی. وقتی نمیبینیش راهی به ذهنم نمیرسه

پیششون از خوبیای خواهرت بگو بگو خواهرم فلان کرد بهمان کرد😅

تا توانی دلی بدست اور. دل شکستن هنر نمی باشد🌱امروز مال توئه.قشنگش کن، دقیقا عین خودت🌱زندگی کتابی است پر ماجراهیچگاه آن را به خاطر یک ورقش دور مینداز...🌱 و زخمِ هر شکستِ من، حضور یک جوانه شد....🌱🙂
2738