2737
2734

من خودم زبان انگلیسی سلف استادی یاد گرفتم و صرفا مکالمه محور 

برای خودم قبلا کتابای 3 جلدی آکسفورد رو خریده بودم 

الان یکی از دوستام میخواد vocab in useبخره

بنظرتون آکسفورد vocab in use رو کاور میکنه و پوشش میده مطالبشو که کتابای خودم رو بهش بدم ؟

منم دارم اکسفورد میخونم .کانالی سراغ داری که نکته هاشونو بگه ؟و درسارو تا اخر پیش رفته باشه ؟

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
منم دارم اکسفورد میخونم .کانالی سراغ داری که نکته هاشونو بگه ؟و درسارو تا اخر پیش رفته باشه ؟

من خودم از سایتی تدریس استاد رو خریدم 

ولی از پول خوده کتابا بیشتر شد خیلیم طولانی بود 

هر کتابی رو میخواست 40 50 ساعت تدریس کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم از سایتی تدریس استاد رو خریدم  ولی از پول خوده کتابا بیشتر شد خیلیم طولانی بود  ...

اها خب اخه کتاباش نکته هایی دارن که مثلا منی که از صفر شروع کردم  بلدشون نیستم خودم یکی پیدا کردم نکته ها رو میگه ولی فقط ۳۷ تا درس رفته جلو 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2731