2737
2739

میگن عسل آویشن برا ورم معده خوبه

اصالت یعنی : دلت نمیاد خیانت کنی ، دلت نمیاد دل بشکونی ، دلت نمیاد دورو باشی ، دلت نمیاد آدمارو بازی بدی                   این سادگی نیست اصالته!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
شما تو گلوتونم چیزی حس میکنین

بله . حتی سرفه و تنگی نفس علایم رفلاکسه بارهنگ و عرق نعنارو 40 روز بخور خوب میشی قول میدم بهت مامان من داغون بود الان خوب خوب شده همه چی هم میخوره 

مامانم انقدر سرفه میکرد همه میگفتن از ریته اما یه دکتر تشخیص داد رفلاکسه و با بارهنگ و عرق نعنا و عسل تو چهل روز کامل خوب شد

خیال کن که غزالم بیا و ضامن من باش  
2738
بله . حتی سرفه و تنگی نفس علایم رفلاکسه بارهنگ و عرق نعنارو 40 روز بخور خوب میشی قول میدم بهت مامان ...

به شماهم ورم معده تشخیص دادن یا مادرتون؟

من یبار خوردم البته پارسال هنوز فک کنم کم بروز کرده بود ولی تا یه هفته خوب بودم باز برگشت

به شماهم ورم معده تشخیص دادن یا مادرتون؟ من یبار خوردم البته پارسال هنوز فک کنم کم بروز کرده بود ول ...

برای مادرم با اندوسکوپی گفتن ورم شدید معده داره البته خودمم رفلاکس داشتم اما حال مادرم خیلی بد بود 

تو چهل روز پشت هم صبح و شب بخور دیگه کلا دارو هارو بزار کنار برای همیشه 

خیال کن که غزالم بیا و ضامن من باش