2733
2734
عنوان

کات کردم و دلم خیلی براش تنگ شده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آخه چرا؟

یعنی یکی بگه خودتو بنداز تو چاه توام خودتو باید بندازی تو چاه؟

خب میزاشتی بیاد جلو 

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
چرا کات کردی؟ اون ولت کرد رفت؟بامنتظرت موند؟

من کلا بلاکش کردم شماره هاشو از تل واتساپ ایتستا 

اون گفت من چقدر اصرار کنن وقتی منو نمیخوای 🤦🏻‍♀️ منم زدم بلاکش کردم

آخه چرا؟ یعنی یکی بگه خودتو بنداز تو چاه توام خودتو باید بندازی تو چاه؟ خب میزاشتی بیاد جلو 

اخه هنوز سنم کمه من بهش گفته بودم حداااکثر بخواییم عجله ننیم بعد کنکورم بیا اونم گفت اوکی  ولی چند بارم اصرار کرد که مادرش با مادرم حرف بزنه ولی من بنا ب یسری دلایل دو دل بودم تو رابطم یوی اختلاف سنیمون اون ۱۰ سال ازم بزرگتر بود و اینکه شهرامون جدا اون همدان من تبریز و اینکه به ازدواج ناموفقم داشت🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

2738
اخه هنوز سنم کمه من بهش گفته بودم حداااکثر بخواییم عجله ننیم بعد کنکورم بیا اونم گفت اوکی  ولی ...

آها😕چی بگم 

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم