2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ب هرکسی اعتماد نکن دل نبند همون اول سعی کن خودتو وابسته ی کسی نکنی تا ازش مطمئن نشدی

اکثرا طرف تا میفهمه عاشق شدی اذیت میکنه بعدم 

میزاره میرع

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

عزیزم ببخشید باهات راحت حرف میزنم مثل ما خر نشو فک کن خبریه بخدا هیچ خبری نیس  من خودم با همسرم عشقو عاشقی بودیم ولی الان میفهمم که می‌توانستم عشق کنم تو خونه بابام بدون این که حتی به پسری فکر کنم و نوجوونی وجوونیمو گند بزنم بهش خلاصه بگیر بشین عشق کوفتیم فکر نکن

اون روز همین حالاست ۱۸ سالمه دوستام همه به یه جایی رسیدن من تو درسام ریدم 

هنوزم دیر نیست 

هرچی تا الان شده رو کنار بزار ولی فراموش نکن 

باید یادت بمونه چه هزینه سنگینی رو دادی و چقدر عقب موندی 

بلند شو و شروع کن 

سنت خوبه اگه بخوای میتونی ی نگاهی به گذشته کن ببین چی بدست اوردی و اگه ادامه بدی به همون شکل چی بدست میاری؟

ارزش داشتن؟ارزش اشکاتو داشتن؟ارزش روزای خوبی که میتونستی خیلی ازشون استفاده کنیو داشتن ؟

کی ضرر کرد؟الان اونا کجان؟ 

دختر رفیقتو تنهاییت کن حتی دوست های دخترم تو این دوره به ادم سود نمیرسونن چه برسه پسر 

زندگی تازه داره شروع میشه تازه وارد جامعه میشی تازه باسد ازدواج کنی و کلیییی چالش دیگه 

پس سعی کن افکار و هدف های فرعیو کنار بزاری و شروع کنی به برنامه ریزی 

فکر کن طوفانی در راهه و تو میدونی خونت دووم نمیاره

بلند میشی خونتو مقاوم کنی یا تا اخر عمر فرار میکنی؟؟ 

اگه فرار کنی هیچوقت اسمون صاف رو نمیبینی ولی اگه خونتو مقاوم کنی بعد گذشت طوفان با اسمون ابی و با ارامش مواجه میشی 

امیدوارم موفق باشی❤️

بیا گره بزنیم رشته امیدمان را به انگشت سبابه خدا؛ او هیچگاه ما را میان حادثه رها نمی‌کند❤️ پسرم باراد دنیای مامانشه ☺️👶🏻
هنوزم دیر نیست  هرچی تا الان شده رو کنار بزار ولی فراموش نکن  باید یادت بمونه چه هزینه س ...

همچنین 

مرسی باسه حرفات 🌹درسته من اشتباه کردم اولش نفهمیدم تا به خودم اومدم بدبخت شدم 

سعی میکنم همه چیو جبران کنم 

کاربر خانم ❤
2738