2733
2739
عنوان

واکسن سینوفارم

706 بازدید | 57 پست

سلام دوستان 

سردرد داشتم سه روز و دیشب گلو درد داشتم امروز واکسن زدم و الان سرگیجه دارم اگه کرونا گرفته باشم و واکسن زدم چی میشه؟؟

میشه راهنماییم کنید؟

وباید چیکار کنم بعد واکسن

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مایعات زیاد بخور

استراحت کن.

اتفاقی نمیفته نترس فوقش یکم علایمت سنگین تر میشه

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2728
میمیری  خب چرا زدی؟

واقعا   اخه به همون مرد گفتم این علایم رو دارم گفت اشکال نداره

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو

نباید الان میزدی گلم چ‌عجله ای بوود اخههه

کاش میشد دادبزنم مامااااان چراخوشحالیمو پیدانمیکنم و اون میومد ازتوی کشوی دوم خوشحالیمو درمیاورد و میگفت پس این چیه خاک برسر کورت کنن  
2738

وقتی این علائم رو داری نباید واکسن بزنی

چکاریه عاخه

برو  دکتر

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
چرا نگفتی علامت داری؟من  گفتم دندونم عفونت کرده انتی بیوتیک و مسکن میخورم گفتن نزن

اخه بهش گفتم گفت اشکال نداره الان سرگیجه گرفتم

نترس عزیزم بابای منم بدون اینکه بدون کرونا داره رفت سینوفارم زد تا یک هفته سردرد و سرگیجه و تب و ابریزش و... کلا حالش بد شد اما خوب شد الانم دوز دومش زده 

استراحت کن تا یک هفته خوب بشی 

هیچ قرصی هم مصرف نکن میگن خوب نیست یا اگر میخوای مصرف کنی حتما با دکتر مشورت کن . حتی استامینوفن و ... اینا هم نباید بحوری

2706