2733
2739
عنوان

کیا تا حالا وابسته شدن؟ از نوع شدیدش😑

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه سلام 😍 خوشبحااالت یه سوال بپرسم ؟ تو تایپت تو mbti چیه؟ خیلی دوس دارم بدونم چون برام جالبه تو ...

سلام💚 والا من این تست و خیلی وقت پیش انجام دادم اون موقع ISTJ بودم

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               
2728
سلام💚 والا من این تست و خیلی وقت پیش انجام دادم اون موقع ISTJ بودم

چقد جالب😅

من همیشه فک میکردم istj ها اعتقادی به روانشناسی ندارن 

یعنی اکثر istj هایی ک شناختم اینطوری بودن کلا روانشناسی رو علم به حساب نمی آوردن ولی تو اینجوری نیستی

چقد جالب😅 من همیشه فک میکردم istj ها اعتقادی به روانشناسی ندارن  یعنی اکثر istj هایی ک شناخت ...

شما تحصیلات روانشناسی دارید؟ 

اتفافا ISTJ  ها رفتار گرا های خوبی هستن  

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               
شما تحصیلات روانشناسی دارید؟  اتفافا ISTJ  ها رفتار گرا های خوبی هستن  

من دانشجوی این رشته م

منظورم تواناییشون نبود عزیزدلم قطعا تایپ خیلی خوبیه تو نوع خودش 

منظور من اعتقاد شخصی و نوع نگاهشون به رشته ی روانشناسی بود

بابای خودم هم تایپ شماست و چند تا از دوستام و آشنا ها هم ک این تایپن دقیقا مثل همه عقیده شون😅 ینی معمولا عاشق پزشکی و مهندسی ان و علم رو تو این رشته ها خلاصه میکنن.. جدا از اینا اکثر st هایی ک دیدم اینطوری بودن ینی تصورشون از روانشناسی یه چیز اشتباه و غیر علمیه 

ولی الان ک گفتی تایپت اینه خوشحال شدم

چون دوباره یادم اومد ک آدما خیلی پیچیده تر از اینن ک بشه با تست پیش بینی‌شون کرد و اینکه همه ی آدمای یه تایپ حتما شبیه همدیگه نیستن :)

منم infp ام 

بهرحال خوشبختم از آشنایی باهات

من دانشجوی این رشته م منظورم تواناییشون نبود عزیزدلم قطعا تایپ خیلی خوبیه تو نوع خودش  منظور ...

آفرین درسته البته این تست فقط چهار جنبه از یک سیستم رو بررسی میکنه سبک تعاملات اجتماعی . سبک جمع آوری دیتا .  سبک تصمیم گیری و سبک برخورد با جهان خارج و قضاوت در مورد مورد جزیی مثل نوع نگاه یک فرد ب یک رشته تحصیلی قطعا با این است کلی  بخوبی برآورد نمیشه اما میتونه ب ما یک دید کلی بده ک این افراد بدلیل حسی بودن هر آنچیزی رو تصدیق میکنند ک اون رو عینا حس کنند و علومی مثل پزشکی هم ک سراسر عینیاته 

2738

من دردم بدتره که بقیه بم وابسته میشن

زیاد عادت ندارم کسیو لایک کنم اگه دیدی لایکت کردم بدون دیدگاهت خیلی ب دلم نشسته که لایک کردم .خاهشا شما هم‌بی دلیل لایکم‌نکن دوست عزیز 

اره ب طرز وحشتناکی و برای از دس ندادنش و ناراحت نکردنش از خودت میگزری تا اونجا ک حتی تحقیر بشی حتی ناراحتت کنه

شخصیت ادم زیر سوال میره

و این فکر ک نکنه ناراحت شه نکنه فلان شه اون‌بیشتر روان ادم بهم میریزه

خدا ارامش لحظات من است❤اکانت دست منو خاهرمه

من خیلی خیلی وابسته نامزدمم خیلیاااا و ضربه دارم میخورم دارم یکم رو خودم کار میکنم نکه دوسش نداشته باشما کار میکنم که بدون اونم خوشحال باشم بدون اونم بتونم زندگی کنم

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 

بله البته بستگی ب خود شخص داره ک چطور باشه و چه شخصیت و برخوردی داشته باشه

ولی وابستگی خیلی درد بدیه من ب یکی وابستم و اون داره میره البته شغلشون رو ترک میکنن که باعث میشه خیلی کم ببینمشون شب و روزم شده گریه دلم خونه😔

2706