2733
2734
چنین زنایی نمی ترسن مریضی چیزی بگیرن خدایی خیلی تعجب می کنم 

اونا خود طاعونن از چی بترسن خواهرمن

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چنین زنایی نمی ترسن مریضی چیزی بگیرن خدایی خیلی تعجب می کنم 

نه بابا شایدم مریضی دارن میخان چند نفر دیگه رو هم بدبخت کنن

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم...
اره دیگه شوهر من تولید کنندس تولیدی و فروشگاه مانتو فروشی داریم چیزایی که من دیدم اگه کسی دیگه میدید ...

اتفاقا یه بار رفتم مانتو بخرم ، دیدم پسره اومد برای کسی که حتی اسمش نمیدونست یه مانتو خرید.

حالا کی قرار بود تسویه حساب کنن، خدا داند

لایک

🙂در تاریخ بنویسید کجای دنیا رئیس جمهورش این چنین زیبا جان سپرده است؟هشتمین رئیس جمهور باشد خادم امام هشتم باشد و خادم مردم در روز میلاد امام هشتم شروع به کار کرده و در روز میلاد امام هشتم  در راه خدمت به مردم در آخرین پروژه ای که هشت هزار کارگر را مشغول به کار کرد در نقطه صفر مرزی به شهادت برسد....🇮🇷🇮🇷🇮🇷🖤🌹
همون بهتر بزار فکر کنن داداششونیم. در امان تریم

خدا کنه شوهرم همچین حسی بهش دست نده 😆😆😆اونوقت چیکار کنم

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم

اسی شوهرت چیکار کرد وقتی گفتی بهش

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️

در هر صورت به قول دوستان اگر هم لاف باشه شوهرت بیماری روانی داره و تو ذهنش ب اینا فکر میکنه که به زبون اورده 

ادم وقتی متاهل میشه حتی نباید فکرکنه به این جور چیزا و روابط با دخترای دیگه 

آفرین یه عمره من خودمو جرواجر میکنم تا حالیه بقیه کنم ولی اکثرا میگن نه مرد باید نجیب و پاک باشه&nbs ...

ببنید عزیزم بحث پاک و نجیب بودن مرد نیست !

وقتی کسی تو یک رابطه هست انتظار میره متعهد باشه تو اون رابطه چه زن و چه مرد 

وقتی زنی به مرد متاهل حتی پیشنهادم بده مرد متاهل ایا نباید فکر کنه که من تو رابطه هستم و زن دارم ؟؟ باید سریع وا بده ؟ ایا تقصیر نداره اگر خیانت کنه اون هم به رابطه ای که توش باید متعهد باشه 

حالا علاوه بر اون مرد اون زن هم اگر بدونه فرد متاهله یا تو رابطس ولی اینکارو بکنه اون هم خیانت کرده خیانت به همجنس خودش خیانت به انسانیت 

در نتیحه هردو مقصر هستن .... چه زن چه مرد 

اگر زنی به شوهرش خیانت کنه ایا شما میگید تقصیر اون مرد دیگس که اون پاش نشسته یا زن ؟ اغلب میگین زن و همه جا زن فقط مقصر جلوه داده میشه درصورتی که مقصر هردو طرف هستند

2706