2737
2734

بنظرم آقایونی که دوراندیش تر هستن به مهربانی و شعور اهمیت بیشتری قائل هستن و در دراز مدت بیشتر از اینکه جذب زیبایی ظاهری بشن جذب ناز خانما میشن. منظورم از ناز رفتارای سبک و لوس بازی نیست، یه سری رفتارهای خانومانه مث دستپخت خوب، تمیزی و خوشبویی، لبخند ملایم، دیر عصبانی شدن، آرایش مختصر اما حرفه ای، صحبت نکردن بی جا و پرحرف نبودن

و یه کوچولو هم حس مادرانه داشتن! یعنی وقتی آقا ناراحته و نگران چیزی هست بتونی آرومش کنی یا وقتی بیماره ازش پرستاری کنی 

مخالفا دلایلتونو بگیر

موافقا اگه بازم چیزی به ذهن تون میرسه راجع به رفتارای خانومانه بگید ایده بگیریم

تعداد رای : 105
نظرسنجی
موافق
64
60%
مخالف
41
39%
ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

اره در حال حاضر معیار اول شغل و پوله 😆

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

زیبایی ممکن ملاک اول نباشه اما خیلی مهمه

و اینکه در نگاه اول ادما توجهشون به زیبایی جلب میشه نه اخلاقیات 

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 
2738
زیبایی ممکن ملاک اصلی نباشه اما خیلی مهمه و اینکه در نگاه اول ادما توجهشون به زیبایی جلب میشه نه اخ ...

دقیقا 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

اینم میدونم مردا جذب زن های دست نیافتنی میشن

دقت کنی مردا از گریه و لوس بودن و هی بچسبی بهشون و سبک باشی خوششون نمیاد

بیشتر از کسایی که مغرور ان یا کسایی که به خودشون خیلی اهمیت میدن بیشتر جذب میشن

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روزی به هدف هام میرسم ☺💫
2706