2737
2739

یه کاربر اقایی اینجا هست روانشناسه و میگه نتیجه گرفته هم خودش هم بیماراش اسم کاربریش آرمان ۷۶ یا ۷۷ بود فک کنم

اگه کار اینترنتی 🚫بدون پیش پرداخت🛇 با درامد روزانه میخوای تاپیک منو بخون یا به آیدی @ceeport997 پیام بده😊

ایده های جهانی جذب زناشویی

1- همسرت را عوض نکن، خودت را عوض کن.

2- همیشه درون خود را بازبینی کن و در این بازنگری‌ها منصف باش.

3- کنترل زندگى خود را به دست بگیر و هیچگاه نسخه‌های درمانى دیگران را در زندگى پیاده نکن.  

4- هم به خوبی‌هایش فکر کن هم به بدی‌هایش و هنگام بحث هر دو را مد نظر داشته باش.

5- خود روانپزشک خویشتن باش، با جملات نیرو بخش و درمان گر بعد از هر دلخوری به خود نیرویی تازه ببخش و بدان که این نیز بگذرد.  

6- کمتر صحبت کن و بیشتر عمل. هنگام ناراحتی زیاد سخن نگو، عمل کن (عمل شما سکوت و آرامش در چهره ی شماست) چرا که به هنگام ناراحتی تعادل روحی بر هم میخورد و مسائلی گفته میشود که گاه مشکل را پیچیده تر میکند.

7- عیب‌های همسرت را دوست داشته باش.  

8- مردها همه یکسانند این یک روال جهانى است.

9- مسائل کوچک را نادیده بگیر.  

10- مقایسه نکن. هیچگاه همسرت را با دیگری مقایسه نکن چرا که مردها در عین یکسان بودن هرکدام دنیایی خاص دارند.

11- سعی کن اختلاف سلیقه‌هایتان به نزاع نیانجامد. این را بدان که تفاوت‌ها شکاف بوجود نمی آورد عدم تفاهم است که شکاف‌ها را بیشتر میکند. تفاوت در اصل بسیار سازنده است اگر از آن برای تعالى استفاده کنید.  

12- وقت آزاد خود را تنظیم کنید. این کار را برای همه اعضاء خانواده انجام دهید و وقتى را هم به پدر بزرگها و مادربزرگها اختصاص دهید با این کار برای خود و والدینتان ارزش قائل‌ می‌شوید.

13- سعی نکن برای همه رفتارهای همسرت دلیل بیابی. چرا که خواستگاه و پرورش گاه هر کدام از ما برایمان رفتار‌هایی را نهادینه میکند. با تلاش و صبر آن دسته از رفتار هاى نادرست را که نهادینه شده از وجود هم محو کنید.  

14- عشق پایدار نیازمند احترام و بازگشت بعد از هر دلخوری است.

15- قرار‌های دو نفره را فراموش نکنید. مانند اوائل ازدواج برای او نامه‌های عاشقانه و کوتاه بنویسید و یا با او در یک جای خاطره انگیز قرار بگذارید.  

16- با همسرت مثل یک دوست باش و مشکلات خود را همانند یک دوست با او حل کن.

17- با عشق همسرت را رام خود کن.  

18- جذابیت خود را همیشه حفظ کنید حتى اگر چندین سال از ازدواجتان مى گذرد.

19- بعضی مواقع با قواعد همسرت در زندگى بازی کن. این نوعی احترام به افکار و منش اوست و این را بدان كه او قدر این کار را خواهد دانست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفا اونایی که جواب گرفتن راه حلشو بگن تا بقیه هم که دوست دارن یاد بگیرن خودمم تازه شروع کردم منتظر ...

من زیاد باخودم کلمه تکرار میکرد جوری خوابش میدیم خواب پسر خوشکل خواب این یکی مثل خودم بهم میگه چرا تکرار میکنی بسه گفتم می خوام خوب ببینم گفت می بینی خوب گفتم نه بهتر ببینم گفت دست بزار روی شکمت فشار بده فشار داد از خواب پریدم دیدم دستشویی دارم دست روی شکمم هست فشار میدم یعنی چی تو فهمیدی 

ملت عشق از همه دین ها جداست عاشقان را ملت مذهب خداست......          گروه آبی💙💙 وزن ۶۵ حدف ۵۵                  
خب موفق شدی؟؟  اگ نتونستی ی تکنیک هست بهت میدم ان شاالله جواب بده برات ..

نه تا حالا نتونستم ولی دیدم بهتر شده 

ملت عشق از همه دین ها جداست عاشقان را ملت مذهب خداست......          گروه آبی💙💙 وزن ۶۵ حدف ۵۵                  
2731
من زیاد باخودم کلمه تکرار میکرد جوری خوابش میدیم خواب پسر خوشکل خواب این یکی مثل خودم بهم میگه چرا ت ...

اره اتفاقا خودمم از موقعی ک اعتقاد پیدا کردم هرشب خواب خوب میبینم که تعبیراشم به موفقیت رسیدنه بذا همین تلاشمو دوچندان میکنم

خب موفق شدی؟؟  اگ نتونستی ی تکنیک هست بهت میدم ان شاالله جواب بده برات ..

میشه شما تکنیک تون بگید چون من نتونستم اون جور که می خوام 

10 انتخاب اشتباه

"ای کاش"؛ این ساختار یکی از غمگین ترین عبارات زبان است.

هیچ یک از ما دوست نداریم روزی برسد که ناگهان سر از خواب برداریم وببینیم زمانمان تمام شده است. حسرت یکی از تلخ ترین حس های تجربه شده بشر است. در این مطلب ۱۰ انتخاب که نهایتاً به حسرت می انجامند را به همراه شیوه گرفتار نشدن در آن ها آورده ایم.

۱. گذاشتن صورتک برای تحت تأثیر قرار دادن دیگران

اگر چهره ای که به دنیا نشان می دهید همواره یک صورتک باشد روزی خواهد آمد که صورتی پشت آن نمانده باشد. زیرا هنگامی که زمان زیادی را صرف تمرکز بر درک دیگران از خودتان کنید ناگهان فراموش خواهید کرد که واقعاً چه کسی هستید. از قضاوت دیگران نترسید؛ شما قلباً می دانید که چه کسی هستید و چه چیزهایی برای شما واقعی هستند. نیازی نیست برای تحت تأثیر قرار دادن دیگران بی نقص باشید. بگذارید دیگران با دیدن چگونگی کنار آمدن شما با نقص هایتان تحت تأثیر قرار بگیرند.

۲. اجازه دادن به دیگران در ساختن رویاهای شما

عظیم ترین چالش زندگی کشف خودِ واقعی انسان است. چالش دوم شاد بودن با خودِ یافته شده است. قسمت مهم در این مرحله، تصمیم شما مبنی بر متعهد بودن بر اهداف و رویاهایتان است. آیا افرادی در اطراف شما هستند که با شما مخالف اند؟ چه خوب! وجود چنین افرادی نشانگر قرار داشتن شما در مسیر خودتان است. گاهی کارهای شما توسط دیگران اشتباه و دیوانه وار توصیف می گردند؛ اما، وقتی شما دراثر لذت انجام دادن چنین کارهایی گذر زمان را از یاد ببرید و زمان با سرعت سپری شود شما در حال انجام دادن کار درست هستید.

۳. همراهان منفی نگر

اجازه ندهید افراد نگرش منفی خود را به شما القاء کنند. اصلاً با چنین افرادی رابطه برقرار نکنید. اگر تفنگ را به آن ها ندهید، آن ها نمی توانند ماشه را بکشند. همیشه به یاد داشته باشید که همراهی با انسان های منفی نگر یک انتخاب است نه یک وظیفه. اگر این نگرش شما باشد، شما محبت را جایگزین خشم، بخشندگی را جایگزین طمع، و صبر را جایگزین اضطراب خواهید کرد.

۴. غرور و خودپسندی

داشتن زندگی پر از کردار نیک بهترین سنگ مزار برای انسان است. افرادی که الهام بخش آن ها شده اید و شریک عشقتان بوده اند زمان زیادی پس از رفتن شما این اعمال را به یاد خواهند داشت. بنابراین، اسمتان را به جای سنگ، روی دل ها حک کنید. آنچه برای خود انجام داده اید با شما می میرد و آنچه برای دیگران انجام داده اید زنده می ماند.

۵. ایستایی و رشد نکردن

اگر می خواهید گذشته خود را بشناسید به شرایط حال خود توجه کنید. اگر می خواهید آینده خود را پیش بینی کنید در شرایط کنونی خود کاوش کنید. باید قدیمی ها را رها کنید تا جا برای جدیدها ایجاد شود. راه های گذشته دیگر رفته اند و هیچ گاه برنمیگردند. اگر اکنون به این نکته پی ببرید و برای جبرانش اقدام عملی کنید خود را در مسیر موفقیت قرار داده اید.

۶. شانه خالی کردن زیر بار مشکلات

شکست وجود ندارد، آنچه تجربه می کنیم نتیجه کارهایمان است. حتی اگر دنیا وفق مراد شما نچرخید، دلسرد نشوید. آنچه می توانید فرابگیرید و به سراغ تجربیات دیگر بروید. کسی که آرام آرام قدم بردارد و پیوسته در حال حرکت باشد در انتها پیروز می شود. برنده جنگ قبل از پیروزی نهایی مشخص شده است. این امر، نتیجه یک روند پیوسته شامل گام های کوچک، تصمیمات درست و اعمال مناسب است که روی هم انباشته می گردند و به یکباره به لحظه افتخارآمیز پیروزی منتج می شوند.

۷. مته به خشخاش گذاشتن

باید زندگی را لمس کنیم، نه اینکه آن را خفه کنیم! گاهی اوقات باید آرامش خود را حفظ کنید و اجازه دهید زندگی بدون نگرانی مدام اتفاق بی افتد. یاد بگیرید پیش از آنکه زیاد زندگی را هل دهید قدری جا برای نفس کشیدن باقی بگذارید. وقتی گرد و غبار فرونشیند دوباره می توانید جنگل را ببینید و گام های آینده را بردارید. نیازی نیست برای رسیدن به جایگاه بزرگ دقیقاً آن را بشناسید. همه چیزِ زندگی در نظمی بی نقص قرار دارد چه درک کنید چه نه. فقط برای وصل کردن تمام نقطه ها به کمی زمان نیاز دارید.

۸. راضی شدن به کمتر از آنچه استحقاق دارید

آن قدر قوی باشید که گاهی اوقات امور را رها کنید و آن قدر خردمند باشید که به آنچه لیاقتش را دارید برسید. گاهی قبل از اینکه بتوانید تمام قد بایستید لازم است قدری خم شوید. گاهی برای دیدن آینده باید چشم ها را با اشک شست. از پا ننشینید.

۹. همیشه منتظر فردا بودن

مشکل اینجاست که همیشه فکر می کنید زمانی که در اختیاردارید بینهایت است. اما روزی از خواب برمیخیزید و می بینید زمانی برای انجام آنچه آرزویش را داشته اید در اختیار ندارید. آنگاه یا به اهداف خود رسیده اید یا لیست بلندی از بهانه های مختلف برای نرسیدن در اختیار خواهید داشت.

۱۰. تنبل و دم دمی مزاج بودن

دنیا هیچ چیز به شما بدهکار نیست. پس به جای زندگی در اوهام قدری عمل کنید. به جای تل انبار کردن آرزوها یک اسکلت خوب بنا کنید. مسئولیت زندگی خود را بپذیرید. شما مهم هستید و دیگران به شما نیاز دارند. اگر منتظر بمانید تا اینکه روزی کسی بیاید و برای شما کاری بکند خیلی دیر شده است.آن روز همین الآن است و آن شخص کسی نیست جز خود شما.

2740
ایده های جهانی جذب زناشویی 1- همسرت را عوض نکن، خودت را عوض کن. 2- همیشه درون خود را بازبینی کن و ...

اره خیلی جالبه روی ذهن تعسیر داره من خواب دیدم شوهر واسم طلا خرید النگو اونم طلا سیاه دست پر هر دوتاش کلی خوش حالم به خواهرم میگم ببین اینا شوهرم خریده 😅😅

روند استفاده از قانون جذب

به طور کلي روند قانون جذب از سه مرحله تشکيل مي‌شود.

- تجسم: براي تجسم انسان بايد از ذهن خود استفاده کند. مجسم کردن خواسته، که الان از آن اوست و با آن کاري انجام مي‌دهد و از داشتن آن لذت مي‌برد، انگار همين حالا خواسته‌اش را دريافت کرده است.

- احساس: همراه با تجسم انسان بايد احساس فوق‌العاده‌اي در مورد خواسته‌اش داشته باشد، يک نوع احساس شور و شوق همراه با لذت (عشق) که تمام اين‌ها توسط ذهن انسان امکان‌پذير است. بدين ترتيب انسان فرکانس ارتعاشي ايجاد مي‌کند که خواسته خود را مانند آهنربا جذب مي‌نمايد.

- دريافت: بدين ترتيب قانون جذب از طريق نيرويي طبيعي، مرئي و نامرئي کار مي‌کند تا انسان را از طريق شرايط و رويدادها به خواسته‌اش برساند.

بیشتر تلاش کن به ارزوهات انرژی مثبت بفرست به کائنات انرژی مثبت بفرست تا زودتر براورده بشن

دقیقان می خوام همین کار بکنم یه سوال من دوسال قبل یه پسر دیدم خیلی روم زوم کرده بود با این که دوبار بیشتر ندیدم نمیدونم چرا نمیتونم از فکر بیرونش کنم با این که خیلی تلاش کردم 

بعد فکر کردم شاید اون آقا به من فکر می کنه داره من جذب میکنه یا داره با تلپاتی برقرار میکنه میتونه دلیلش این باشه؟؟

2706