2737
2739
لطفا اونایی که جواب گرفتن راه حلشو بگن تا بقیه هم که دوست دارن یاد بگیرن خودمم تازه شروع کردم منتظر ...

من😂همش انرژی مثبت و فکرای خوب میکردم بقیه ناامید بودنا بزار بگم چی شد کلا منو اجیم و نامزدش و پسرعموم و دختر عموم و نامزدش رفتیم کرمان گردش ماشین اجیم اینا شکایت روی پلاکاش بود ما خبر نداشتیم پلیس راه جیرفت ماشین و گرفتن بردن پارکینگ از ساعت 12 ظهر توی گرما در پلیس راه وایساده بودیم میگفتن ماشین نمیدیم هر چی پارتی جور کردیم هیچکار نمیشد کرد رفتیم رستوران ساعت 3 ناهار خوردیم دوباره برگشتیم اونجا تا ساعت 8 ونیم اونجا بودیم همه میگفتن برین این ماشین بده نیست به شما 6 نفری نشستیم تو هاچپک 30 کیلو متر رفتیم همه دپ منم اهنگ شاد میذاشتم براشون حسم میگفت ماشین و میدن اینا هی بد و بیراه میگفتن من میگفتم بابا همش خاطره میشه و... انرژی مثبت همون موقع زنگ زدن بیایین اقای فلانی کارتون داره برگشتیم گفت اینم چون نمیخوام خاطره بدی واستون بمونه از جیرفت ماشینتونو میدم ولی حتما برو دنبال کاراش ماشین از پارکینگ در اورد داد 😂😂😂🤦🏻‍♀️

لطفا اونایی که جواب گرفتن راه حلشو بگن تا بقیه هم که دوست دارن یاد بگیرن خودمم تازه شروع کردم منتظر ...

من چندساله دنبال قانون جذبم چندتااستاد خریدم پول دادم کتاب خریدم کلی کانال ویس اماهیچ فایده نداشت استرس افسردگی بیماری روحی داشتم تاینکه هفته پیش هم وزنعموم یک استاد عالی بهم معرفی کردن درسته یک وچهارصدپول دادم بخداارزش داشت به شادی آرامش رسیدم دارم بهمن پیشنهاد میکنم .خاستی شماره پشتیبانشو بدم قشنگ راهنماییت میکننه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چندساله دنبال قانون جذبم چندتااستاد خریدم پول دادم کتاب خریدم کلی کانال ویس اماهیچ فایده نداشت اس ...

باید از صمیم قلبت اعتقاد داشته باشی ب نظرم این استادا ایناهم بزنی تو نت میاد بالا قانوناش نمیخاد انقد پول بدی

2728
اول باید بتونی روی ناخودآگاه کنترل داشته باشی. لینکشو برات می ذارم عزیزم پاکسازی ضمیر ناخودآگاه

سلام

🔴🔴🔴 این لینک ها چیه دارین توی تاپیک های مختلف می گذارین ؟

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
2740