2737
2734

تو کل فامیل مون فقط من باردارم هرکی منو میبینه میگه چرا صورتت پف کرده؟؟ چرا سنگین راه میری ؟؟

چرا گرمته ؟؟واقعا دلیلشو نمیدونن چه جوابی باید بهشون بدم ؟

یا مثلا خالم با مامانم صحبت میکنه جلو من که دیشب رفتیم خونه فلانی شام گذاشته بود اونقدر خوش مزه بود بعد به من میگه حالا دلت نخواد بعد دوباره باقی حرفشو ادامه میده !!!

واقعا به نظرت یه زن حامله با این جمله ای که تو گفتی دیگه دلش نمیخواد؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینکه زنا که خوشون زن هستن و حاملگی رو رد کردن اینجوری بگن خیلی لج دراره....

زن علیه زن شاخ و دم نداره که

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738

بیشعورن بعضی ادما.بدم میاد میگن چقدر شکم درست کردی چقد اینجوری چقد اونجوری...

your "𝐸𝑦𝑒𝑠" 𝑎𝑟𝑒 the  𝑚𝑜𝑠𝑡 "𝐵𝑒𝑎𝑢𝑡𝑖𝑓𝑢𝑙" 𝑝𝘩𝑜𝑡𝑜 I like..💓ehda.ir سایت ثبتنام اهدای عضو ❤️خدایا شکرت بابت همه چیز...

یعنی اونقدر دلت خواست که نتونی تحمل کنی؟ 

من تحربه بارذاری ندارم برای همین پرسیدم

مثل خون در رگ های من          محترم باشیم                                                                           گریه کردیم دوتا شعله‌ی خاموش شده، گریه کردیم دو آهنگ فراموش شده، پر کشیدیم بدون پر زخمی باهم، عشق بازیِ دوتا کفتر زخمی باهم، زندگی حسرت یک شادی معمولی بود، زندگی چرخش تنهایی و بی‌پولی بود، شعر من مزه‌ی خاکستر و الکل می‌داد، شعر من را وسط زندگی‌ات هول می‌داد، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم، نگران بودی اندوه تو خاکم بکند، نگران بودی سیگار هلاکم بکند، نگران بودی این فرصت کم را بکشم، نگران بودی یک روز خودم را بکشم، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم، آه بدرود گل یخ زده‌ی بی‌کس من، آه بدرود زن کوچک دلواپس من، بغلم کن غم در زخم شناور شده‌ام، بغلم کن گل بی طاقت پر پر شده‌ام، بغلم کن که جهان کوچک و غمگین نشود، بغلم کن که خدا دورتر از این نشود، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم...

حساس شدی عزیزم ، انشالله به سلامتی و دل خوش زایمان میکنی پف صورتت هم برطرف میشه، بعدم میتونستی به شوخی به خاله ت بگی وای خاله نگو توروخدا دلم خواست 😋😋

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

موافقم

شعور ندارن واقعا

یا مثلا هی میگن مراقب باش کرونا نگیری، فلانی کرونا گرفت تو بارداری، سر زایمان فوت کرد

یا مواظب باش بچت فلان نشه

چقد چاق شدی

اه یه مشت آدم عقده ای بیشعور

خدا رو هزاران بار شکر 💕
2706