2737
2739

شما که دعوت میشین مثلا پاگشایی شامی و..تو خونه.. لباستون یجوریه که دوست دارین با پاشنه بلند بپوشین تو خونه به جای صندل تخت.. چطوری با خودتون میبرین اخه مثل صندل تو کیف هم جا نمیشه..منظورم پاشنه بلند مجلسی نیستا همون صندله با یکم پاشنه ..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چرا باید تو خونه صندل پاشنه بلند پوشید😬از این کفش رو فرشیا میپوشن

پا تختیه مگه

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498

منظورم ساک های پارچه ای که برای خرید و اینا استفاده میشه بعدشم تا کن بذار تو کیفت

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   

اگه تو کیف نشه از این ساک پارجه ایا بزار

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

من همیشه ی خدا کفشم ورزشی سفیده😐

ولی تو مهمونی یا عروسی خب یدونه نایلون خیلی عادی نمیدونم چجوری بگم یچی اندازه کفشته بزار تو همون اونجام اومدی بزار زیر میز یا جاهای این مدلی

2738
چرا باید تو خونه صندل پاشنه بلند پوشید😬از این کفش رو فرشیا میپوشن پا تختیه مگه

من خیلی هارو دیدم با خودشون کتونی و نیم بوت میبرن میپوشن خواهررر جان 🤣صندل باز خیلی خوبه

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
من خیلی هارو دیدم با خودشون کتونی و نیم بوت میبرن میپوشن خواهررر جان 🤣صندل باز خیلی خوبه

من تا حالا ندیدم هیچ کدومشو .نه صندل پاشنه بلند نه کتونی 🥴🥴

یعنی خیلی بیکلاسیم 

الهم صل علی محمد و آل محمد 
خنده دار نمیشه بزارم داخل یه ساک یا نایلونی چیزی با خودم ببرم یا عادیه همه اینکارو میکنن؟

تو نایلون نذار میذاری تو یه ساک پارچه ای بذار رسیدی بپوش ساکو تا کن بذار تو کیف اصلا ضایع نیست مهمونیه دیگه

2706