2733
2734
عنوان

شما جای من بودید نگران میشدید

| مشاهده متن کامل بحث + 2184 بازدید | 45 پست
من از دکترها و تشخیص اشتباهشون خیلی ضربه خوردم

باید تو انتخاب پزشکات‌ دقت بیشتری بکنی‌

خواهرم پیش یه خانم دکتری سونو‌ داده‌ بوو بهش گفته بود باید از سینه ت نمونه برداری بشه کلی توده تو سینه ته

۶تا دکتر دیگه بردمش هر۶تا میگفتن هیچ توده ایی‌ تو سینه ت نیست اینا طبیعیه‌ برو ۶ماه یا یه سال دیگه بیا حتی یکی شون گفت خیلی استرس داری ۳ماه دیگه بیا تو این ۳ماه چیزی نمیشه باور نمی‌کرد

خُل شدیم از دست خواهرم روزی هزار بار میگفتم به دکتره خدا خیرت‌ نده بی سواد‌‌ قلابی‌

دکتر چی برات ماموگرافی نوشت؟

زنان؟

یه سوال فقط مامو دقیق تره یا سونو؟

بستگی داره

سونو بهتره

اگه سونو‌ یه چیزایی رو نشون بده و پزشک خوب مشکوک بشه حتی تو سن پایین  ترجیح  میدن نمونه برداری کنن بفرستن آزمایشگاه 

مامو‌ دقیقه

منتها چون با اشعه انجام میشه تو سنای پایینتر‌ از ۴۰ انجامش‌ نمیدن بالای ۴۰سال ایرادی نداره سالی یا حتی بسته به موقعیت بیمار چندسالی انجام بشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

باید تو انتخاب پزشکات‌ دقت بیشتری بکنی‌ خواهرم پیش یه خانم دکتری سونو‌ داده‌ بوو بهش گفته بود با ...

راستش دکتر برام سنو نوشت

بردم رادیو اوژی گفت دکتر بدون مامو سنو نمیکنه

گفتم فعلا سنو بکید بعدا میرم مامو میارم

روی یه پا که دکتر بدون مامو انجام نمیده

منم دوباره رفتن پیش دکتر

دکتر برام نوشت

آخه میگم هیچکدومشون نمیدونستن که مامو خطر ناکه

بستگی داره سونو بهتره اگه سونو‌ یه چیزایی رو نشون بده و پزشک خوب مشکوک بشه حتی تو سن پایین  ت ...

خوب من الان مامو دادم پارسال

دکتر گفت سالمه مامو

یعنی نگران نباشم

یا بازم برم سنو

2731
راستش دکتر برام سنو نوشت بردم رادیو اوژی گفت دکتر بدون مامو سنو نمیکنه گفتم فعلا سنو بکید بعدا میر ...

بیمارستان رفتی که اینجوری گفتن‌‌ گلم 

دکترای بیمارستان ۹۰٪شون بی مسئولیتن‌

به اون ۱۰٪م ‌کمتر احتمال داره برسی 

مطب برو کلا

اره  فقط ویتامین ای سالی یکبار باید برم سنو درسته؟

اره بابا سالی یه بارم کافیه اگه حیلی حساسی ۶ماه یه بار برو

روزانه یه دونه ویتامین ایی بخور

وهم کافه جان و نوشابه و چایی و دارچین کمتر بخور😉

دکتر به من گفت دو هفته یکبار

خوب هفته ایی یه بار بخور حداقل

به هرحال ایشون سونو و ماموتونو‌ دیده بهتر میدونه‌

ولی برا اکثر خانومایی که کیست و توده چربی تو سینه شون باشه روزانه ست تجویزش☺❤ اگه از این توده های چربی داشته باشی خوبه برات 😉