2733
2734
عنوان

ختم چهل ویک روز سوره ی حشر دوستانی که نام نویسی شده اند وارد شند❤

| مشاهده متن کامل بحث + 2975 بازدید | 791 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حاجت رواشید دیگه چون میدونم همه عادت کردن هرروز می خونن من تگ نمیکنم وگرنه اگه بخواین وقت کنم ت ...

سلام عزیزم نه لازم نیست ممنونم. التماس دعا

بحَقّ الحُسَین                                                                                  اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ                                                                            دعای من در روضه اباعبدلله                                                              فقط ظهور امام زمانم

سلام خدمت همه دوستان من چله رو با خیلی دوست داشتم و منظم میخوندم که زایمانم اتفاق افتاد و چن روزی متاسفانه این بین نتونستم سوره رو بخونم اما صوتش رو برای خودم پخش میکردم لطفا همه دوستان منو حلال بکنن و حاجت روا باشن من چله رو ادامه میدم و اون چن روزی ک این بین نخوندم هم بعد تموم شدن چله میخونم. التماس دعا از همگی. 

2738
سلام خدمت همه دوستان من چله رو با خیلی دوست داشتم و منظم میخوندم که زایمانم اتفاق افتاد و چن روزی مت ...

ایرادی نداره همین که صوتشو پخش میکردید انگار می خوندید شما و همه دوستان حاجت رواشید انشاءالله

قدم نورسیده هم مبارک باشه😍😍😍😍

2706