2733
2734

سلام دوست جونا شماهایی که همسرتون تحت درمانن میگم واکسن زدن؟ بعد از واکسن آزمایش دادن یا نه ؟ میخوام ببینم واکسن تاثیری روی اسپرم داره یا نه ؟ 

من شوهرم تقریبا همه چی اوکی شده بود که کرونا گرفت و افتضاح شد 

حالا میترسم ایندفعه واکسن بزنه اوضاعش خراب بشه

امروز واکسن زد یماه دیگ باید آزمایش بده

وای اگ پایین بیاد خودمو می کشم طاقت نمیارم دیگ بسه😫😫😫

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز واکسن زد یماه دیگ باید آزمایش بده وای اگ پایین بیاد خودمو می کشم طاقت نمیارم دیگ بسه😫😫😫

عزیزم نمیخواستم نگرانت کنم شرمنده 

منم اطلاعی ندارم و میخوام ببینم اگه تاثر میزاره بزارم بعد لز اقدام بزنه 

2728
عزیزم واکسن مثل خود بیماری عمل نمیکنه یعنی بدن باهاش درگیر نیست و زور سیستم دفاعی بدن رو نمیگیره پس ...

یعنی واقعا اینطوره ، خیلی میترسم واکسن بزنه دوباره اوضاعش بد بشه 

خیلی داروهاش گرونن 

2738
منو بیخبر نزاری گلم

سلام عزیزم بله آزمایش دادند تعداد که خیلی بیشتر از سری قبل بود ۵۰۰ میلیون بود اما سرعت گرید آ از ۳۵ رسیده بود ۳۰ و گرید ب از ۳۳ رسیده بود ۲۶ و مورفو هم از ۵۰ رسیده بود ۲۰ درصد منتها برا همسر من این فاکتورها خودشون مشکل نداشتند بخاطر چسبندگی زیاد از حد مایع اسپرم این فاکتورها کاهش پیدا کرده بود که دکتر گفت اینم بخاطر عفونت کمی هست که داره، اون حل شه این فاکتور ها یعنی سرعت و مورفو خود به خود بالا میره، پس اصلا نگران نباشید تاثیری قرار نیست بگذاره عزیزم

در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ ای خسته ‌ام مکن...

عزیزم بزن نت میاره یکی بهم گفت واکسن اسپرم خوبم میکنه نمیدونم راست و دروغشو ولی ، من که تغییر که تغیر نکرد

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
منو بیخبر نزاری گلم

اصلا خودتو نگران نکن همسر من اسپرمش ضعیف بود چن ماه اقدام بودم دیگه داشتم ناامید میشدم درست وقتی واکسن زد بعدش حامله شدم یعنی الان دو روزه فهمیدم حامله ام از ته ته دلم واسه همه منتظرا دعا میکنم اون لحظه شیرین دو خط شدن بیبی چک نصیبتون بشه

روزهای زیادی گذشته تا فهمیدم همیشه اونی که میخوای نمیشه زندگی بازی های زیادی سر آدم میاره که شاید ی روزی حتی فکرشم نمی‌کردی 
2706