2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ميدونم عزيزم اينا رو ولى ادم بعضى وقتا تو زندگى به نقطه اى ميرسه كه اگه نتونه ازش عبور كنه زندگى بر ...

منم چندین ساله دست به دعا هستم و از لحاظ روحی هم به هم ریختم.میتونم بفهمم چی میگی😔😔😔😔

چه حورى متوسل ميشى؟ چرا هيچكى صداى منو نميشنوه😔😔😔

من اول دوستم بهم گفت باید با شهید مثل دوست باشی

برادرِ شهید

سعی کنی هی به یادش باشی

نمازی که میخونی بهش هدیه کنی.نمازای یومیه رو اخر نماز بگو برسه به دست شهید مثلا هادی 

هم ثواب نمازت دوبرابر میشه هم ب فکر شهیدت بودی

یا توی یه دفتر کوچولو میتونی باهاش پیمان دوستی ببندی

اون خودش کمکت میکنه تو کارات 

بعدم ازش یه حاجتی بخواه

جوابتو میده حتما

‌‌
2728
منم چندین ساله دست به دعا هستم و از لحاظ روحی هم به هم ریختم.میتونم بفهمم چی میگی😔😔😔😔

منم چندساله...

همه ى جوونيم اينجورى گذشت

خيلى دلم گرفته

يعنى انقدر بنده ى بدى هستم كه هيييييچكس حتى راهنماييم نميكنه؟😔😔😔به خيليا متوسل شدم...

كارِ خدا نَشُد نداره😍❤️
من اول دوستم بهم گفت باید با شهید مثل دوست باشی برادرِ شهید سعی کنی هی به یادش باشی نمازی که میخو ...

همه اين كارا رو كردم😔

واقعا موندم چرا كسى صدامو نميشنوه؟!😔

كارِ خدا نَشُد نداره😍❤️
ميدونم عزيزم اينا رو ولى ادم بعضى وقتا تو زندگى به نقطه اى ميرسه كه اگه نتونه ازش عبور كنه زندگى بر ...

میفهمم و درکت میکنم. نمیخوام شعار بدم... من هم همین حال تو رو پیدا کرده‌ام... ولی خداوند مالک الرقاب ماست...

باید تسلیم باشیم.خدا همین رو از ما میخواد.

بذار پست بالا رو یک جور دیگه توصیح بدم. ببین مثلا فکر کن قرار بوده شما شش ماه پیش مثلا از دنیا بری در اثر حادثه‌ای!

و همین دعاهات برای فلان حاجتت، مرگت رو به تعویق انداخته!!!! ببین اگر مرده بودی، دیگه براورده شدن حاجتت اصلا معنا نداشت! پس حالا که زنده‌ای میشه امیدی به داشتن اون حاجت یا حاجتهای دیگه داشت ولی اگر مرده بودی تمام ارزوهای دنیایی ات تموم میشد و نبودی که حاجتی داشته باشی!

پس میبینی که برآورده شده حاجتت

....

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
منم چندساله... همه ى جوونيم اينجورى گذشت خيلى دلم گرفته يعنى انقدر بنده ى بدى هستم كه هيييييچكس ح ...

منم همینطور گلم.خیلی دعا کردم.چله گرفتم ولی نمیدونم چرا نشده.خیلی دلگیر و خسته هستم.بعضی وقتها دیگ خیلی کم میارم.😔😔😔😔😔

2740
یغنی شما هم حاجتی داری و سال ها منتظرش هستی؟؟؟؟

اوووووووووووه چندین حاجت...دو تاش رو بیست ساله براش دعا میکنم!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
اوووووووووووه چندین حاجت...دو تاش رو بیست ساله براش دعا میکنم!

وایییی چه قدر سخته.من واقعا بعضی وقتها کم میارم.شما چه طور شما هم کم میاری؟؟؟استرس هایی که بهم وارد میشه.بعضی وقتها دیگه سردرد میگیرم

وایییی چه قدر سخته.من واقعا بعضی وقتها کم میارم.شما چه طور شما هم کم میاری؟؟؟استرس هایی که بهم وارد ...

بله من شده بسیار کم طاقت و کم امید بشم...

چه حس سخت و بدی هست ولی چه میشه کرددددد😔😔😔

ما موظف به تسلیم و پایمردی هستیم...